Cumhur ittifakı tarafları Anamur’da kolkola çalışıyor

ankara escort

Cumhur ittifakı tarafları Anamur’da kolkola çalışıyor

Cumhur İttifakı’nda MHP’nin Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç ve AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzi Yılmaz ilçede esnaf gezileri yaparak birlik ve beraberlik mesajları veriyor.

Cumhur ittifakı tarafları Anamur’da kolkola çalışıyor
Cumhur ittifakı tarafları Anamur’da kolkola çalışıyor Muhabir
Bu içerik 237 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç’a seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde; AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzi Yılmaz, Ak Parti Anamur Kadın Kolları Başkanı Funda Cop, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük,  MHP Anamur Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit ile Ak Parti ve MHP’nin ilçe teşkilat üyeleri eşlik   ediyor.
Hidayet Kılınç, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarında, ülke olarak önemli bir sürece girdiklerini belirterek, “Ülkemize karşı oynanan oyunlara Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, şer ittifakının şerrini bozmak için ortaya koymuş olduğu birlik ve beraberlik iradesine, hemşerilerimizin hassasiyet göstereceklerine inanıyorum” dedi.
Anamur’da yaşayan hemşerilerinin desteğiyle, Belediye Başkanı seçilmeleri halinde yapılması gereken hizmetlerin en iyisinin yapılacağı sözü veren Kılınç,  “Büyükşehir Belediyemiz ile omuz omuza verip gerçekleştireceğimiz hizmetler, düşünülmesi dahi güzel yatırımlardır” ifadelerini  kullandı.
AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzi Yılmaz da; “Cumhur İttifakı Adayımız Hidayet Kılınç ile Pazar yeri esnaflarımız ve alışveriş yapan hemşerilerimizle hasbihal ettik. 31 Mart yerel seçimlerinde destek ve dua istedik. Ziyaretlerimiz devam ediyor.  Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Devlet Bahçeli’nin çizdiği yolda 1 milim sapmadan yürüyeceğimize söz veriyoruz. Zaferi de inşallah hep beraber göreceğiz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anamur’da kayboldular , Alanya’da bulundular
Anamur’da kayboldular , Alanya’da bulundular
Hababam Sınıfı oyuncusu hayatını kaybetti
Hababam Sınıfı oyuncusu hayatını kaybetti