Anamur'da CHP Aday Tanıtım Toplantısı yapıldı

ankara escort

Anamur'da CHP Aday Tanıtım Toplantısı yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, geçtiğimiz hafta sonu Anamur'da partililer ile bir araya geldi.

Anamur'da CHP Aday Tanıtım Toplantısı yapıldı
Anamur'da CHP Aday Tanıtım Toplantısı yapıldı Muhabir
Bu içerik 240 kez okundu.

HABER MERKEZİ/

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Anamur’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer’i Cumartesi günü saat 11.00’de ilçenin doğu girişinde karşılayan partililer binlerce aracın katıldığı konvoy ile şehir turu atarak CHP Anamur İlçe binası önüne getirdi.
Binlerce partililerin katıldığı Aday Tanıtım Toplantısı’nın açılış konuşmasını CHP Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır yaptı.
Yeşilçayır’ın konuşmasının ardından kürsüye CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz çıktı.
Göreve geldiği vakit Anamur’un acil çözüm bekleyen sorunlarını çözeceğini söyleyen CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz; “Sorunların en başında Anamur’un içme suyu var. Kıbrıs’a dahi su verebilen bir ilçenin kendinin içme suyunun olmaması kadar elzem bir ihtiyaç daha yok” dedi.
Sorunları önem sırasına göre sıralayan Deniz ilçenin ikinci acil ihtiyacının otopark olduğunu ifade ederek; “Otopark sorununun çözümü çok kolay. Anamur pazar yerinin kolaylıkla sökülüp monte edilebilen bir yapı olması işi kolaylıştırıyor. Pazaryerinin zemin altını otopark yapıp yeniden pazar yeri alanını kurup otopark sorununu ortadan kaldırabiliriz” şeklinde konuştu.
 Deniz; Anamur’un üçüncü sorununun ‘Çevre’ olduğuna işaret ederek;  “Bunların başında ırmaklarımıza akan lağım suları geliyor. Köklü bir çözüm bulununcaya kadar günde iki vidanjör gönderilerek bu lağımın oradan alınıp şehir kanalizasyonuna bağlamayı planlıyoruz” dedi. 
Anamur’da turizminin gelişmesi, tarımının modernize edilmesi de başlıca hedeflerim arasında yer alıyor diyen Deniz; “Hepsi için projelerimiz hazır bizlere güvenin, bizimle birlikte olun, birlikte yaşayacağımız Anamurumuz’u geleceğe taşıyalım” diye konuştu.
Aday Tanıtım Toplantısı’nda konuşan CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer de; “Bize rakiplerimiz bu işte deneyimli olduklarını dile getiriyorlar ve bu işe acemi birinin girmesinin cahil cesareti olduğunu vurguluyorlar. Bizi acemi görüyorlar. Ben bunu duyunca üzülüyorum. Ama bilmiyorlar ki; ben sokakta büyüdüm, 25 yaşımda Mersin’de İlçe başkanlığı yaptım. CHP içerisinde her kademede görev aldım. CHP’den Mersin Milletvekili oldum 8 yıl milletvekilliği yaptım. Ben de yabana atılacak biri değilim. Ben halkımın içinde yetiştim geniş açılı gözlemleme kabiliyetine sahibim. Bize destek verin biz de tarafsız bir belediyecilik sergileyelim. Mersin’i geliştirelim. Önce ekonomimizi düzeltelim, işsizimize iş, aşsızımıza aş verelim. Hepimizin yakın çevresinde komşusunda, akrabasında işsiz gençlerimiz vardır. Üniversiteyi bitirmiş iş bekleyen gençlerimiz var. Bunlara istihdam sağlayalım. Mersin’de ve ilçelerinde sanayiler kuralım, mucit gençlerimizi toplayıp, onların bu becerilerini kullanabilecekleri teknoloji merkezleri kuralım. Onların da çalışıp ekonomiye, teknolojiye katkıda bulunmalarını sağlayalım” dedi.
Konuşmasında ülkenin zor bir süreçten geçtiğini vurgulayan Seçer; “Çocuğu aç ananın, çocuğu işsiz Ananın siyaseti olmaz. Bizim dönemimizde işsize iş, aşsıza aş sağlayacağız. Bu insanlar hangi partili olursa olsun, ister Ak Parti’li, ister MHP’li, ister CHP’li isterse HDP’li olsun. Hepsine eşit hizmet vereceğiz. Çocuğu aç ananın siyaseti olmaz. Biz bize yeteriz diye bir şey yok. Biz bize yetmeyiz..! Diğer partili seçmenden de destek isteyeceğiz. Hangi partili olursa olsun bu dönem bize destek vermelerini talep ediyoruz. Hep beraber başaracağız. Bizi biz anlarız” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anamur’da kayboldular , Alanya’da bulundular
Anamur’da kayboldular , Alanya’da bulundular
Hababam Sınıfı oyuncusu hayatını kaybetti
Hababam Sınıfı oyuncusu hayatını kaybetti