Fatih Şen güven tazeledi

Anamur Turizm ve Kültür Derneği 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Fatih Şen güven tazeledi
Bu içerik 974 kez okundu.

HABER MERKEZİ/

 Anamur Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan ve tek liste ile gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Fatih Şen yeniden Anamur Turizm ve Kültür Derneği Başkanı seçildi.
Kayıtlı 96 üyeden 74 üyenin oy kullandığı kongreye; Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut, Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Ak Parti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz, AK Parti Anamur Kadın Kolları Başkanı Funda Cop, Milliyetçi Hareket Partisi Anamur Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu,  Esnaf  ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin ve üyeler katıldı.
Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda konuşan Dernek Başkanı Fatih Şen son 2 yılda yapmış olduğu icraatlarından bahsetti. Konuşmasının sonunda Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye ve üyelere desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Anamur Turizm ve Kültür Derneği olağan kongresinde; Divan Başkanlığına Ali Arslan Karagölü, yardımcılığına Ramazan Yalçın ve Yahya Ayhan seçildi.
Fatih Şen’in başkanlığında Anamur Turizm ve Kültür Derneği’nin yeni yönetim listesi şu şekilde: Başkan yardımcısı Uzay Ünlüselek, Sekreter Batuhan Temel, Sayman Fatma Çınar, Üyeler; Hacı Gürbüz, Yahya Ayhan, Osman Gültekin, Feraye Vergül. 
 Denetim kurulu  üyeleri; Tamer Nar, Ali Arslan Karagölü, Osman Kahvecioğlu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MESKİ, 3. Uluslararası Su ve Sağlık Kongresi'ne katıldı
MESKİ, 3. Uluslararası Su ve Sağlık Kongresi'ne katıldı
Mersin Cezaevi'ndeki avukat görüşme odaları modernize edilecek
Mersin Cezaevi'ndeki avukat görüşme odaları modernize edilecek