Anamur Ak Parti'den MHP'ye iade-i ziyaret

ankara escort

Anamur Ak Parti'den MHP'ye iade-i ziyaret

Anamur Ak Parti İlçe Teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı'na iade-i ziyarette bulundu.

Anamur Ak Parti'den MHP'ye iade-i ziyaret
Anamur Ak Parti'den MHP'ye iade-i ziyaret Muhabir
Bu içerik 574 kez okundu.

HABER MERKEZİ/

Cumhur İttifakı taraflarının MHP Parti Binası önünde bir araya geldiği toplantının açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük yaptı.
Gübbük; “İki gün önceki AK Parti'yi ziyaretimizde Feyzullah Başkanım bize çok güzel bir misafirperverlik göstermişti. Biz de kendilerini burada ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Bildiğiniz üzere Cumhur ittifakı adı altında beraber seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerçek anlamda çalışmalarımıza bugünden itibaren start veriyoruz. Biz bir buçuk aydır normalde çalışıyoruz  ama bugünden itibaren birlik ve beraberlik içerisinde tam gaz start veriyoruz arkadaşlar” dedi.
İlçe Başkanı Adnan Gübbük konuşmasının ardından sözü Anamur Ak Parti İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz’a bıraktı.
Yılmaz Cumhur ittifkı taraflarına seslenerek; “İnşallah beraber yürüyeceğiz Rabb'ime hamd ediyorum ne kadar dua etsek ne kadar niyaz da bulunsak azdır. Bugün bu kardeşliği bu birlik beraberliği hep beraber görüyoruz ve haklı gururunu yaşıyoruz. Birlikte rahmet var, ayrılıkta azap var . Azabın içinde olanlar ne kendi çocuğunu sever, ne atasını sever, ne geleceğini sever, ne bayrağını sever, ne Allah'ını sever. Ama biz elhamdülillah Allah'tan korkan milleti için canını feda edecek nitelikte vatana aşık olan ümmetiz. Aydınlık geleceğe yürüme noktasında bütün makam mevkileri eliyle tersine iten 2 tane büyük onurlu gururlu camianın birer ferdi olarak ne kadar şükretsek, ne kadar hamd etsek azdır. Rabbim ayrılık, gayrılık bir daha yaşatmasın. Rabbim pazara kadar değil, mezara kadar götürsün. Hepimizin bu birlik beraberlik güçlensin daha da yücelterek daha da kuvvetlendirerek İnşallah. Memleketine, bayrağına, toprağına, Allah'ına inancına hizmet ettik diye gurur duyan ve bu hizmetten dolayı da o mertebelere yükselten vatandaş olmayı bizlere nasip etsin. Olduğumuz için sevinçli ve gururluyuz. Rabbim inşallah bu beraberliklerin sayısını arttırsın,sayımızı çoğaltsın. Bizim milletimizinve vatanımızın bekası için, geleceği için oyun oynayanları fitne fesat içerisinde olanları her türlü hain düşüncede olanları kendi tuzaklarının içerisinde zehir eylesin. Kendi tuzaklarının içerisinde yok etsin. Bu milleti payidar eylesin. İnşallah önümüzdeki 31 Mart akşamında hep beraber Cumhuriyet Meydanı’nda bu coşkuyu beraber yaşayalım. 1 Nisan'da memleketimizi caddesinden, sokağından, çöp tenekesinden, parkından ne hizmeti varsa her ucundan, bucağından, her köşesine kadar hep beraber makam mevki oturan insanlar olarak değil sizlerle bizlerle omuz omuza ne gerekiyorsa yapalım, inşallah yapmak için de gayret gösterelim. Ben buradan şahsım ve teşkilatım adına Sayın Cumhurbaşkanımıza  ve Sayın Devlet Bahçeli’ye hürmetlerimizi selamlarımızı gönderiyorum. Onların çizdiği yolda 1 milim sapmadan yürüyeceğimize söz veriyoruz . Zaferi de inşallah hep beraber göreceğiz” diye konuştu.
İade-i ziyarette toplantısında konuşan Cumhur ittifakı Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Allah'ın izniyle hergün gün geçtikçe kalabalığımız, coşkumuz, heyecanımız artmakta diyerek sözlerine başlayan Kılınç; “Bizim karşımızda Allah'ın izniyle bırak adayları hiç kimse duramayacak. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin talimatları doğrultusu ile işte gönülleri bir olan sizler resmiyet kazandırdınız. Her ikisine de teşekkür ediyorum Allah onlardan razı olsun. İnşallah bu kalabalığımız artarak 31 Mart'a kadar devam edecek. Bizim hedefimiz Anamur'da İnşallah yüzde 50 falan değil yüzde yetmişler. Türkiye'de inşallah Anamur rekor kıracak” dedi.
Anamur'un derdini biliyoruz, Anamurlu’nun ihtiyacını biliyoruz, hemşerilerimizin sıkıntısını biliyoruz diyen Kılınç; “Belediye Başkanlığı'nın ne olduğunu hangi sorumlulukta olduğunu biliyoruz. Belediye Başkanı Şehrül Emin’dir yani Şehrin en emin olunan kişisidir. Malını, canını, namusunu emanet edeceğin kişidir. Allah'ın izniyle bu 3 saydığım her şeyi emanet etmek de hiç geri durmayacağınızı biliyorum. Bu konuda size namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum. Belediye başkanının görevlerini biliyoruz dedim.  Asli görevleri bellidir yoldur, sudur, çöptür. Biz bunu zaten yapacağız yapmayanlar utansınlar. Bunlardan Allah'ın izniyle hiç bir sıkıntınız olmayacak. Bizim hedefimiz Anamurumuz’u dünyada tanınan, Türkiye'de en önde olan bir ilçe yapmaktır, zorundayız . Bunu da hem Büyükşehir'i alarak hem işte iktidar temsilcimiz ilçe başkanımızla beraber Ankara'ya giderek hep beraber Allah'ın izniyle hem genel iktidardan, hem yerel iktidardan, hem Büyükşehir iktidarından gerekli yardımları alarak Anamur’u 5 sene sonra bu konuşulan problemlerini ötelediğimiz, yok ettiğimiz gibi ama Anamur’u marka şehir yapacağız. Bizim hedefimiz budur. Bu hedefleri İnşallah işte Ak Partililer olarak, işte MHP’liler olarak gönlünüzü ortaya koydunuz vallahi de billahi de gönlümü sonuna kadar ortaya koydum. Bu memleket için sonuna kadar mücadele edeceğim. Bu birliktelik yarın makamda olduğumuz vakit aynı şekilde devam edecek. Onları hep beraber el ele arkadaşlarımızla beraber bu problemleri çözeceğiz. Sen ben olmayacak. Biz olacak, bu biz devam edecek. O nedenle akşamın bu saatinde bizi ziyaret ettiniz, Hoşgeldiniz kardeşlerim sefalar getirdiniz. Allah sizlerden razı olsun. Bizler hem AK Parti olarak hem MHP olarak sonuna kadar ittifaka uyacağız, bunun yanında İYİ Parti’den bize oy verenleri de kucaklayacağız, CHP'den bize oy verenleri de kucaklayacağız. Biz o nedenle AK Parti olarak, MHP olarak ve diğer partiler olarak birleşip Anamur olacağız. Programlarımızı bundan sonra hep beraber yaparak hızlı bir start vereceğiz. Tüm 56 mahallemizi gezeceğiz. Kapı kapı dolaşmadığımız ev kalmayacak, sıkmadığımız el kalmayacak, gönüllere gireceğiz. Gönüllere girdiğimizi görüyoruz ama tüm gönüllere gireceğiz. Tüm Anamur'a talibiz diyorum bu ittifakın sonsuza kadar devam etmesini istiyorum sizlere teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anamur’da kayboldular , Alanya’da bulundular
Anamur’da kayboldular , Alanya’da bulundular
Hababam Sınıfı oyuncusu hayatını kaybetti
Hababam Sınıfı oyuncusu hayatını kaybetti