Advert

Çalışan Gazeteciler Günü kutlandı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemize ziyaretler gerçekleştirildi.

Çalışan Gazeteciler Günü kutlandı
Çalışan Gazeteciler Günü kutlandı Muhabir
Bu içerik 150 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
İlk olarak ziyaretimize; Ak Parti İlçe Başkanı Seçkin Taş ile Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Funda Cop geldi. Çiçekleri ve ziyaretleri ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'müzü kutlayan  Ak Parti İlçe Başkanı Seçkin Taş ile Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Funda Cop’a teşekkür ederiz.
MHP Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç, Akdeniz Postası Gazetesi’ni ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'müzü kutladı.
MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç’a ziyaretinde MHP Anamur İlçe Başkan Yardımcıları Hasan Erdem ile Mehmet Doğan,  yönetim kurulu üyesi Kazım Kılınç, Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Batun ve Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit eşlik etti.
Akdeniz Postası Gazetesi sahibi Metin Akkuş, Hidayet Kılınç ve beraberindekilere ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Günün devamında ziyaretimize Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan ve Ak Ocaklar İlçe Başkanı Mustafa Gürüz ve yönetim kurulu üyeleri geldi.
Gazete sahibi Metin Akkuş, Çalışan Gazeteciler Günü dola-yısıyla ziyarete gelen Mercan ve Gürüz’e teşekkür etti.
Yaptıkları ziyaretler ve yolladıkları çiçekler ile bizleri onure eden; Ak Parti İlçe Başkanı Seçkin Taş’a, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Funda Cop’a, Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı’ya, MHP Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç ve yönetimine, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan’a, Ak Ocaklar İlçe Başkanı Mustafa Gürüz’e teşekkür  ederiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin'de yağışlar ekili alanlara büyük zarar verdi
Mersin'de yağışlar ekili alanlara büyük zarar verdi
Pette, Mersin'de minik hayranlarıyla buluştu
Pette, Mersin'de minik hayranlarıyla buluştu