Anamur MHP’de “Kaynaştırma” programı

Anamur MHP’de “Kaynaştırma” programı

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen Kaynaştırma programı gerçekleştirildi.

Anamur MHP’de “Kaynaştırma” programı
Anamur MHP’de “Kaynaştırma” programı Muhabir
Bu içerik 381 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, MHP İl Başkan yardımcısı Ramazan Yalçın, MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Batun ve partililerin katıldığı programda MHP’li Alime Yiğit’in İlçe Kadın Kolları Başkanlığı resmi olarak açıklandı.
Programda bir konuşma yapan Yiğit; “Bu seçim sürecinde Kadın Kolları Başkanlığı’na ilçe yönetimi ve ilçe başkanım beni görevlendirdiler. Teşekkür ediyorum kendilerine. Biz de kadın kolları olarak canla başla Milliyetçi Hareket Partisi ve adayımızla beraber girmedik ev, sıkmadık el, bakmadık yüz bırakmayacağız. Daha önce de bunları yapmıştık. Her zaman hep beraber olacağız” ifadelerine yer verdi.
Programda konuşan MHP Anamur Belediye Başkanı Adayı Hidayet Kılınç da; “Kadın her yerde vardır. Kadınların elinin değmediği yer yoktur. O yüzden kadınlarımızın her sahada olmasını istiyoruz. Siyasette de, ticarette de, devlet dairesinde de, yönetici olmasını da istiyoruz. Yönetici olmasından da hiç gocunmuyoruz. Asıl gurur duyuyoruz ve teşekkür ediyoruz. Başkanımız seçim çalışmalarımıza bugün başladığımızı söyledi ama 15 Aralık’taki o heyecan, o birlik, beraberlik, o Anamur’u tekrar en üst noktaya taşıma gayretinin aynı hızla yukarıya doğru ivmeli devam ettiğini görüyoruz. Siyasi seçim çalışmalarımıza ciddi bir katılım var. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Biz buraya asla kavga için gelmedik diyen Kılınç; “ Biz partimizin adayıyız. Buraya gelirken karşımızdaki diğer partileri düşman olarak görmüyoruz. Bizimle yarışacak olanların elini her ortamda da sıkmak istiyoruz. Bu konuda hiçkimseyle kavgamız, dövüşümüz yok. Çünkü burası belediye başkanı adayları yarışı. Anamur’a en iyi hizmeti kim yaparız yarışıdır. Biz de diyoruz biz bu yarışta varız. Allah’ın izniyle de bu hizmeti en iyi biz yaparız deriz” şeklinde konuştu.
Kılınç konuşmasının devamında; “Ben Anamur’da MHP Partisi’nin adayıyım. Sokaktaki dedikodulara inanmayın. “O”, “Bu” telefon açtıya inanmayın. Bu iş rastgele yapılan bir adaylık değildir. Bunu da herkes bilsin. Genel merkezlerin kararını açıklamasını bekliyoruz. Biz onlara saygılıyız. Biz AK Partilileri de kucaklayacağız, CHPliler’i de, İYİ Parti’ye gidip tekrar dönenleri de kucaklayacağız. Biz buna hazırız. Kimseyi dışlamıyoruz. Anamur’da herkesi kucaklayan bir belediye başkanı olarak hizmet etmek istiyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Minibüsten düşüp hayatını kaybetti
Minibüsten düşüp hayatını kaybetti
Tarsus’daki ölüme metil alkol şüphesi soruşturması
Tarsus’daki ölüme metil alkol şüphesi soruşturması