Advert

ANTSO Bozyazı’daki öğrencileri unutmadı

Geçtiğimiz günlerde Anamur’daki ihtiyaç sahibi öğrencilere eşofman yardımında bulunan Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Bozyazı’daki öğrencileri de unutmadı.

ANTSO Bozyazı’daki öğrencileri unutmadı
ANTSO Bozyazı’daki öğrencileri unutmadı Muhabir
Bu içerik 190 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
Bozyazı Kaymakamı Hayatı Taşdan’ı makamında ziyaret eden Anamur Ticaret ve Sana-yi Odası (ANTSO) Başkanı Ferudun Torunoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ilçede eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 116 eşofman takımını Bozyazı’daki okul müdürlerine teslim ederek, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmasını sağladı.
Kaymakam Taşdan’a yapılan ziyarete; ANTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, Meclis Başkanı Mehmet Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Ayhan Şen, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Deniz, Bozyazı Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sezgin ve okul idarecileri katıldı.
Kızılca Birleştirilmiş Sınıflı İlkokulu, Kökobası İlkokulu, Tekeli İlkokulu, Kaledibi Şehit Turhan Kılıç ve Şehit Murat Nambar ortaokulu, Kötekler İlkokulu ve Gazi Ortaokulu, Beyreli İlkokulu ve Lütfiye Keskin İlkokulu öğrencilerine eşofmanları ulaştırmak üzere okul müdürlerine teslim eden ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu; “Anamur Ticaret ve Sanayi Odasının üst çatısı olan TOBB nezdinde her yıl geleneksel hale getirdiğimiz kışa yakın dönemde ihtiyacı olan öğrencilere bu yıl da eşofman yardımında bulunuyoruz. TOBB eğitime büyük önem veriyor. En hayırlı yatırım insanlara yapılan yatırımdır. Sosyal konularda da üzerimize düşeni yapacağız” diye ifade etti.
Kaymakam Taşdan da; “Devletin Sosyal Yardımlaşma Vakfı vasıtasıyla ihtiyaç sahibi ailelere ve eğitim gören   öğrencilere destek oluyor.  Sivil Toplum Kuruluşlarının da destek vermelerini önemsiyoruz. Yardım yapılan ailelerin kamuoyu tarafından bilinmemesinin daha doğru olduğunu düşünüyoruz”   dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarsus’ta kamyonetle motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 1 yaralı
Tarsus’ta kamyonetle motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 1 yaralı
Tarsus’ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı
Tarsus’ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı