Advert

Anamur Ziraat Odası’nda TARSİM toplantısı yapıldı

Anamur Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, önceki gün TARSİM yetkilileriyle yapılan toplantıyla ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Anamur Ziraat Odası’nda TARSİM toplantısı yapıldı
Anamur Ziraat Odası’nda TARSİM toplantısı yapıldı Muhabir
Bu içerik 411 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
Anamur Ziraat Odası’nda gerçekleştirilen ve Tarsim’ de yaşanan sıkıntıların söz konusu olduğu toplantıya; Tarsim Genel Müdürlüğü Sera Risk Birim Sorumlusu Metin Dalkılıç, Tarsim Adana Bölge Müdürü Abdul Vahap Kalaycıoğlu, Tarsim Bölge Müdürlüğü Uzmanı Osman Ağiç, Anamur İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü H.Niyazi Sarıoğlu, Anamur Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Hakan Özdemir, Bozyazı Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Serkan Yıldırım, Anamur Muz Üreticileri Birliği Ziraat Mühendisi Özcan Çelik, Anamur Ziraat Odası Meclis Başkanı Adem Çevik, Anamur Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şeref Gümüş ve üyeleri, Anamur Ziraat Odası Tarım Danışmanları, Sigorta Acenteleri ile üreticiler katıldı. 
Anamur Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şeref Gümüş toplantıyla ilgili şu açıklamaları yaptı: “Tarsim yetkilileriyle yaptığımız toplantıda ilçemizde üreticilerimiz ve acentelerimizin yaşadığı sorunları konuştuk. Üreticilerimiz ve acentelerimiz için çok olumlu gelişmeler yaşandı. Şimdiye kadar yaşanan sorunlar inşallah bundan sonra yaşanmayacak. Bu konu ile ilgili olarak da Tarsim Genel Müdürlüğümüz ve Tarsim Adana Bölge Müdürümüz’ün herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan bütün hassasiyeti bizzat kendilerinin göstereceklerine olan inançlarının sonsuz. Söz konusu toplantının olmasına vesile olan başta Tarsim Genel Müdürlüğü yetkililerine, Tarsim Adana Bölge Müdürü Sayın Abdul Vahap Kalaycıoğlu ile diğer katılımcılara Anamur Ziraat Odası Başkanı olarak çok teşekkür ediyorum.”
İlçedeki üreticileri sigorta yaptırmaları konusunda da uyaran Gümüş; “Tarsim Sigortalarını yaptırmalı ve sigortalarını yaptıran bütün üreticilerin de herhangi bir sorun yaşamaması adına Zirat Oda-sı’na gelerek oda bünyesinde kurulun Tarsim Komisyonu’na poliçelerini inceletmeleri ve üreticilerimizin herhangi bir sorun yaşamamasını diliyorum. Ayrıca Tarsim sigortalarının yenilenmesi için sigortanın biteceği tarihten en az 1 ay önce bütün üreticilerimizin Tarsim sigortalarının yenilenmesi için sigorta poliçelerini yaptıracak oldukları Acente’lere başvurmaları gerekiyor” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bozyazı’da Kur’an Kursu yıl sonu etkinliği düzenlendi
Bozyazı’da Kur’an Kursu yıl sonu etkinliği düzenlendi
Başkan Seçer, şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu
Başkan Seçer, şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu