Advert

Burhanettin Kocamaz, kendisini ihanetle suçlayan MHP’lilere yanıt verdi

Geçtiğimiz günlerde MHP’den istifa edip İYİ Parti’ye geçen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı yaptıkları açıklamalarda ihanetle suçlayan MHP’lilere Başkan Kocamaz cevap verdi.

Burhanettin Kocamaz, kendisini  ihanetle suçlayan MHP’lilere yanıt verdi
Burhanettin Kocamaz, kendisini  ihanetle suçlayan MHP’lilere yanıt verdi Muhabir
Bu içerik 588 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın sosyal medyadan yaptığı açıklama şu şekilde:  “Sevgili Hemşehrilerim; Bildiğiniz gibi yıllarca Milliyetçi Belediyecilik anlayışıyla hizmet ettiğim Tarsus ve Mersin’de bize güvenen herkesin takdir ettiği, gurur duyduğu şekilde, takdir, taltif ve ödüllerle geçen, her seçimde açık ara farklarla halkımızın destek verdiği (5 dönem) Başkanlık ve hizmet dönemi geçirdim.
Bildiğiniz gibi hala nedeni açıklanmayan ve benim de nedenini bilmediğim şekilde bir teşekkür dahi edilmeden rencide edici bir tavırla bir kenara konuldum.
Maalesef siyasette halkımız kabul edemese de bu tür vefasızlıklar olabiliyor. Bizim bu vefasızlığa ve uygulanan yönteme karşı söyleyecek bir sözümüz yok! O Sayın Genel Başkanın şahsıma karşı uyguladığı kendi tasarrufudur.
Ancak bir kişi hem dışlanacak, hem hakaretlere maruz kalacak! Bu hakaretleri tepeden tırnağa herkes görecek, duyacak ve buna kayıtsız kalınacak! Ardından sağlığınızla ilgili önemli bir operasyon geçireceksiniz ve camiadan bir iki kişi hariç hiçbir Allahın kulu dahi geçmiş olsun deme nezaketi göstermeyecek!
Size “adeta çık git seni istemiyoruz” şeklinde tavırlar sergile-necek ve siz ayrılmak zorunda kalacaksınız! Ancaaak bir başka yere gittiğinizde de maaşlı gazetecilerce seviyesiz ve edepsizce belden aşağı saldırılara maruz kalacaksınız. Yazıklar olsun!
Bize kurulan kumpas mahkeme kararları ile tescil edilmesine, arkadaşlarımız bağımsız mahkemenin verdiği kararlarla suçsuz bulunup beraat etmesine, hatta bu kumpası kuran polis müdürlerinin suçlu bulunup ceza almalarına rağmen arkadaşlarımızın özellikle fetoculukla suçlanmaya çalışılması art niyetli, şahsıma karşı duyulan kin ve nefretin bir tezahürüdür.
Beyler bize karşı uyguladığınız hasmane tavırları, kul hakkına girerek yaptığınız bu bel altı saldırıları hangi dava adamlığı, hangi müslümanlık, hangi ülkücülükle izah edebiliyor ve bağdaştırabiliyorsunuz merak ediyorum.
Benim partiden istifa ederek ayrılırken söylediğim “bu saatten sonra şahsıma karşı yapılacak her hareket biliniz ki kumpastır, iftiradır”sözümü bir kez daha yineliyorum.
25 yıllık namus ve şerefimle yaptığım göreve,2009’dan bu yana Fetö ile verdiğim mücadeleye gölge düşürmek isteyenlerin Belediyemize kumpas kuranlardan ne farkı olabilir. Bu hain terör örgütü şahsımı 2004-2014 tarihleri arasında tam 10 yıl dinlemiş! 15 temmuz öncesi kuracağı kumpasla ilgili yaklaşık iki yıl süre ile takip edip dinlemeye devam etmiş. Tarsus’ta iken bir arkada-şımız yok yere altı ay hapis yatmış! Hem Tarsus’ta hemde Mer-sin’de yapılan kumpaslarda arkadaşlarımıza “boş yere hapiste ya da göz altında kalmanıza gerek yok! Başkan’ın üzerine atın, Başkanı verin çıkın!” şeklinde baskılar yapıldığı ortada iken sizler Allah’tan, kul hakkından ve vebalden hiç mi korkmuyorsunuz!
Siz ne yaparsanız yapın, biz sizin seviyenize inmeyecek, sizin gibi küfre ve hakarete yönelmiyecek! Sizin gibi kul hakkına girmeyeceğiz! Bize yapılmasını istemediğimiz herhangi bir hareketi bir başkasına karşı asla yapmayacağız! Zira Cenab-ı Allah “Benim karşıma kul hakkı ile gelmeyin” buyuruyor.
Herkes kendisine yakışanı yapar. Allah doğrularla beraberdir. Rabbim hepimizi tüm kötülüklerden ve kötü niyetli insanlardan korusun. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şahti şahbaz oldu     2018-12-07 Kendini acindirmaya çalışma mhp seni arkanda her türlü dururdu sen mhp nin arkasında dursaydın büyük seçimde mhp ye veya ittifak için herhangi bir çalışman oldu mu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarsus’ta kamyonetle motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 1 yaralı
Tarsus’ta kamyonetle motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 1 yaralı
Tarsus’ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı
Tarsus’ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı