Advert

Başkan Türe, Engelliler Günü’nde personellerini unutmadı

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli belediye personelleriyle bir araya geldi.

Başkan Türe, Engelliler Günü’nde personellerini unutmadı
Başkan Türe, Engelliler Günü’nde personellerini unutmadı Muhabir
Bu içerik 56 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
Belediye Toplantı Salo-nu’nda çalışanlarıyla sohbet eden Başkan Türe, onlara Dün-ya Engelliler Günü münasebetiyle hediye takdim etti.
Dünya Engelliler Günü’nde konuşan Başkan Türe; “Toplumda varlıklarını yaşadıkları bedensel ve ruhsal engellerle sürdürmek durumunda kalan kardeşlerimize sosyal yaşamda kolaylıklar sunmak birey, kurum, kuruluşlar ve toplum olarak hepimizin asli görevleri arasında yer  almaktadır. Bu hissi anlayabilmek için de hepimiz kendimizi engelli kardeşlerimizin yerine bir an olsun kendimizi koymalıyız. Zihinlerde bunu başarabilmek asıl engelleri ortadan kaldırabilme hususunda daha yararlı olacaktır. Engellerin ortadan kaldırılması ancak bu şekilde sağlanabilecek bir hadisedir.
Biz de üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız, Anamur Belediyesi olarak vatandaşa hizmet olarak sunduğumuz tüm çalışmalarda engelli kardeşlerimizi göz önüne alarak hizmet etmeye özen gösteriyoruz.
Bu vesile ile Engelliler Haftası’nı kutluyor, yaşayan her insanın bir engelli adayı olduğunu belirterek engelsiz bir yaşam diliyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayıp gençlerin cesedi su kanalına düşen otomobilden çıktı
Kayıp gençlerin cesedi su kanalına düşen otomobilden çıktı
Mersin’de 8 meclis üyesi MHP’den istifa etti
Mersin’de 8 meclis üyesi MHP’den istifa etti