ANAMUR
Giriş Tarihi : 23-06-2022 09:02

Anamur’da Kadınlar Hasan Yılmaz Konseriyle Çoştu

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur KAÇEP tarafından 'Bütün Kadınlar Özeldir” etkinliğinde Hasan Yılmaz sahne aldı.

Anamur’da Kadınlar Hasan Yılmaz Konseriyle Çoştu

Havva Ulu/

Belediye  82 sosyal tesislerinde  Sanatçı Hasan Yılmaz’ın konser  verdiği   etkinliğe, Anamur Belediye  Başkanı Hidayet  Kılınç,Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl KAÇEP Başkanı Fadime Şen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı  Adnan Gübbük ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Emin Erdinç, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Beyreli  Şakrucu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜRKAV Anamur Şubesi Başkanı Adnan Tufan  ve çok sayıda  partililer katıldı.

Anamur Belediye Başkanı  Hidayet Kılınç,MHP Anamur İlçe Başkanı  Adnan  Gübbük ve  MHP Mersin İl KAÇEP Başkanı Fadime Şen yaptıkları konuşmalarda  birlik beraberlik mesajları vererek,MHP Anamur KAÇEP Başkanı Dilek Tuna’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur KAÇEP Başkanı Dilek  Tuna da  “Bütün Kadınlar Özeldir” etkinliğine  katılanlara teşekkür  etti.

Anamur KAÇEP  Başkanı Dilek Tuna, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin direktifleri ile tüm kadınlarımız çocuklarımız ve engelli vatandaşlarımızla kucaklaşmak, onların sorun ve ihtiyaçlarını belirlemek, memleket ve milletimizle ilgili duygularını paylaşmak amacıyla kadın aile çocuk ve engelli politikaları Başkanlığı kurulmuştur

Bizler de bu kapsamda ilçemizde genel başkanımızın duygu ,düşünce ve fikirleri ile çalışmalarımıza yön vereceğiz.

Ve bunun ilk adımlarını da bu gece hep birlikte atacağız. Beşiği sallayan Kadın dünyayı da sallar. Türk kadını yeri geldiğinde cephede savaşmasını bilir.

Vatanı Kur'an Anadır o yüzden adı Anavatandır. Yuvayı yapan da kadındır ancak kadın yalnızca ev işlerini yapan, bulaşık yıkayan, çamaşır ütüleyen, yemek pişiren değildir

Rahmetli halk ozanımız Neşet Ertaş'ın da dediği gibi, kadın her şeyden önce insandır erkeklerde insanoğlu.

Kadın bir toplumu doğuran, eğiten ,yetiştiren, geleceği inşa edendir. Kadın, eğitimden, sağlığa, bilimden, kültüre, hukuktan, ekonomiye hayatın her alanına nezaket katan, çalışmalarını titizlikle yürüten ve anlam yükleyendir.

İşte bu nedenle biz Kadınlar her konuda kendimizi geliştirmeli ve ilk öğretmeni olduğumuz bu toplumun ileriye taşıyacak işler başarmalıyız.

Önce ailemize ve çocuklarımıza daha sonra çevremize ve dünyaya örnek olmalı sevgiyi, barışı, hoşgörüyü bütün insanlığa aşılamalıyız ”diye konuştu.

Konuşmaların ardından, etkinliğe katılan kadınlar sanatçı Hasan Yılmaz’ın söylediği birbirinden hareketli parçalar eşliğinde doyasıya eğlendiler.

AdminAdmin