GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-06-2022 09:25

Ehliyetini Kaptıranlara Müjde!

Ehliyet affını bekleyenler için gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ehliyetine el konulan binlerce kişi #ehliyetaffı etiketiyle sosyal medyadan çağrıda bulundu. Ehliyetine kavuşmak isteyenler için son gelen haber ehliyet affını yakında çıkacağının işareti olarak görüldü.

Ehliyetini Kaptıranlara Müjde!

Haber Merkezi/

Ehliyet affını bekleyenler için gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ehliyetine el konulan binlerce haberleri/kisi" class="taglink" title="kişi Haberleri">kişi #ehliyetaffı etiketiyle sosyal medyadan çağrıda bulundu. Ehliyetine kavuşmak isteyenler için son gelen haber ehliyet affını yakında çıkacağının işareti olarak görüldü.

Sürücülerin merakla beklediği ehliyet affı yakında çıkabilir. Türkiye'de çeşitli nedenlerden dolayı ehliyetlerine el konulan binlerce kişi sosyal medyadan çağrıda bulundu. Trafik kazası, alkollü araç kullanma, trafik kurallarına uymama ve ceza puanı nedeniyle ehliyetine el konulan vatandaşlar merakla ehliyet affını bekliyor.

Ehliyet affı çıkacak mı sorusu da yanıtını buldu. Twitter'da organize olan binlerce kişi #ehliyetaffı etiketiyle paylaşımlarda bulundu. "2022 yılı ehliyet affı ne zaman çıkacak" sorusu da merak edildi.

EHLİYET AFFI ÇIKACAK MI 2022?

Binlerce sürücünün merakla beklediği ehliyet affının Meclis gündeminde de kendine yer buldu. MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, TBMM'de yaptığı konuşmada "1 milyona yakın insanımızın talebi, bir defaya mahsus, ölümlü kazaya sebebiyet vermemiş olanlara ehliyet affı çıkarılması ve geçimlerini şoförlük yoluyla kazananların da evlerine helal rızık götürebilmeleridir." dedi.

 

AdminAdmin