SİYASET
Giriş Tarihi : 17-05-2022 10:45   Güncelleme : 17-05-2022 10:47

Anamurlu İYİ’ler Meral Akşener’le Buluştu

İyi Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve partililer Genel Başkanları Meral Akşener’le  Mut’ta buluştu.

Anamurlu İYİ’ler Meral  Akşener’le Buluştu

Nuh Akkuş/
İyi Parti Anamur ailesi olarak Karaman ve Mut’ta Meral Akşener’i karşıladılar.
 İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, “İl Başkanlığımız tarafından hazırlanan broşürleri dağıttık. Şehrin her köşesine afişlerimizi yapıştırdık. Ülkemizin Güneşi, Milletimizin Sesi Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi ile Mut ilçemiz ve Ermenek ilçemizde kucaklaşmak, Milletimizin derdine derman, gençlerimizin yarınlarına umut, kadınlarımızın güvencede olması, çocukların geleceğinin İYİ olması, esnafımızın, emeklimizin, eyt lilerin, 3600 ek göstergenin çözüme kavuşması, asgari ücretlinin daha iyi şartlarda yaşaması, çiftçilerimizin, sanayicimizin üretim yapma şartlarının sağlanması, yani; Türkiye’mizin topyekûn İYİ olması, hazreti Ömer adaletinin sağlanarak Ömer’in yolunda yürüyebilmemiz, hakkın, adaletin ve hukukun üstünlüğünün sağlanması, 5 Li çete ve yandaşlara son vermek İçin, Milletimizin çağrısına uyarak, İYİ PARTİ Anamur Ailesi olarak yola çıktık”Dedi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Benimle ilgili ne yaparlarsa can ve baş üstüne. Gelin bakın, yarım milim geri adım atan onlar gibi olsun." dedi.
Akşener, Mersin'in Mut ilçesini ziyaretinde Hükümet Caddesi'ne kurulan platformda vatandaşlara seslendi.
Seçime değinen Akşener, bu düzeni halkın oylarıyla sandıkta değiştireceklerini ifade etti.
Akşener, vatandaşların dertlerine çözüm üretilemediğini savunarak, emekli maaşının da asgari ücret seviyesinde olmasını istediklerini aktardı.
Gençlerin ve kadınların yenilmeyeceğini dile getiren Akşener, "Benimle ilgili ne yaparlarsa can ve baş üstüne. Gelin bakın, yarım milim geri adım atan onlar gibi olsun. Şimdi bakın her bir haltı yiyebilirler seçime giderken ama ne dedi gençler? 'Kahrolsun istibdat yaşasın hürriyet'. Bunu diyen gençler, kadınlar, yaş almışlar yenilebilir mi bu ülkede? Hayır mümkün değil. Geliyor 'atta'ya gitme zamanı." diye konuştu.
Akşener, vatandaşların faturalar nedeniyle mağdur olduğunu belirterek şöyle devam etti:
"Hem evlerde hem dükkanlarda hem de sulamada elektrik parasıyla elektrik gibi çarpılıyorsunuz. İşte bunlara can dayanmaz. İşte nihayet seçmen de nimettir. Bizi birbirimize düşürdüler, artık bunu başaramayacaklar. Sizin dertleriniz üzerinden konuşmayana, dertlerinize çözüm üretmeyene, 5 maaş alan danışmanlar için size hakaret edenlere oy yok."
Konuşması sırasında yanına gelerek şiir okuyan çocuk için Akşener, "Çocuk kolları başkanımız." ifadesini kullandı.
Akşener, konuşmasının ardından caddedeki esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi.


 

AdminAdmin