Advert

Öğrenci velisinden, Akdeniz İlkokulu’na MEBİM üzerinden teşekkür

Anamur Akdeniz İlkokulu'nda bir veli MEBİM üzerinden çocuğunun öğretmenine teşekkür etti.

Öğrenci velisinden, Akdeniz İlkokulu’na MEBİM üzerinden teşekkür
Öğrenci velisinden, Akdeniz İlkokulu’na MEBİM üzerinden teşekkür Muhabir
Bu içerik 293 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
MEBİM üzerinden sınıf öğretmeni Kamil Kurtulgan'a teşekkür eden veli, bu sisteme sadece şikayet amaçlı başvurular yapılmakta iken güzel bir olaya imza etti.
Akdeniz İlkokulu Müdürü Mesut Gündoğdu; “BİMER, CİMER ve MEBİM gibi merkezlere sadece şikayet amaçlı başvurular yapılmakta iken Akdeniz İlkokulu olarak biz bunu tersine çevirdik. Bunun en güzel örneğini okul olarak yaşadık. Bir velimiz öğretmenimize teşekkür amaçlı bu merkezlere başvuru yaptı. Veli memnuniyetimizin yüksek olması bizlerin çalışma azmini daha da yükseltiyor. Okul olarak hedefimiz Anamur'da eğitim çıtasını en yükseğe çıkarmaktır” dedi. 
Konuyla ilgili konuşan Sınıf öğretmeni Kamil Kurtulgan da tüm öğrencileri evladı gibi gördüğünü ve en iyi eğitimi vermek için uğraştığını ifade etti.
MEBİM
Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla 2012 yılında kurulmuş olan ve öğrenci, öğretmen ve vatandaşlardan gelecek olan her türlü soru, sorun, talep, görüş, öneri, ihbar ile şikayetlerin, etkin ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması adına kurulmuş olan sistemin genel adıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fındık hırsızları yakalandı!
Fındık hırsızları yakalandı!
Antalya 2019’a da turizm rekoruyla girdi
Antalya 2019’a da turizm rekoruyla girdi