SAĞLIK
Giriş Tarihi : 18-01-2022 08:56   Güncelleme : 18-01-2022 09:35

Diyetisyen Küçük, “Andulasyon İle Daha Kolay Kilo Veriliyor”

Anamur’da hizmet veren D-Fit Beslenme Sağlıklı Yaşam Merkezi İşletmecisi Diyetisyen Didem Yıldız Küçük, düzenli bir beslenme programı ile beraber andulasyon terapi uygulandığında daha kolay kilo verildiği hakkında bilgi verdi.

 Diyetisyen Küçük, “Andulasyon İle Daha Kolay Kilo Veriliyor”

Havva Ulu/

Andulasyon organizmanın sistemlerini ve hücre gelişimini destekleyen, dokularda mekanik osilasyon titreşimleri üreten, mekanik vibrasyon ve kızılötesi derin ısının kombinasyonundan oluşan bütünsel terapi yöntemidir. Vücudun doğal dengesinin ve metabolizmasının bozulduğu durumlarda kullanılabilen oldukça etkili bir yöntemdir“ dedi.

Andulasyon Terapi Yağ Yakımını Hızlandırıyor

Andulasyon Terapi’nin yağ yakımını hızlandırdığına değinen Diyetisyen Küçük, “Andulasyon teknolojisi ile kan ve lenf dolaşımı hızlanır; kan değerleri normalleşir; vücuttaki kronik ağrılar ve yorgunluklar azalır. Andulasyon teknolojisi ile vücutta 5 biyofiziksel durum gözlemlenir. Andulasyon cihazı hücre aktivasyonunu artırarak vücudun daha fazla enerji harcamasına katkı sağlar; düzenli bir beslenme programı ile desteklenmiş bir metabolizma bu cihazın kullanımıyla beraber hızlanır. Böylece daha kolay kilo kaybı sağlanır. Sağlıklı yaşam ve zayıflama programında vücuttaki enerji, yağ, su dengesini sağlamaya yardımcı olabilen bir sistemdir. Andulasyon sisteminin bir diğer önemli etkisi ise bölgesel yağlanmada dokuları uyararak yağ yakımını hızlandırmasıdır“ ifadelerini kullandı.

Andulasyon Terapi Kan Akışını Artırarak Metabolizmayı Hızlandırıyor

“Andulasyon cihazı dokulara kan akışını artırarak metabolizmayı hızlandırır“ ifadelerini kullanan Diyetisyen Küçük, “Dokular daha fazla kollejen üretimi için uyarılmış olur. Daha sağlıklı bir doku, sıkı bir cilt için yeterli kollejen üretimini aktive eder. Andulasyon cihazının vücuda verdiği sinyaller ile vücuttaki ağrılar daha kolay yönetilir ve birey kendini daha enerjik ve pozitif hisseder. Andulasyon sisteminin vermiş olduğu sinyaller ile vücuttaki gerginlik ve katılık hissi azalır vücudu gevşeterek rahatlatır; buna bağlı olarak uyku problemlerini en aza indirerek uyku kalitesini artırır. Bu şekilde birey stres yönetiminde daha başarılı olur. Yani andulasyon yalnızca bir organ veya bir organ sistemi üzerine etki göstermek yerine organizmanın önemli fonksiyonlarının üzerinde bütüncül olarak pozitif etki sağlar. Bu cihazla beraber sağlığın sürdürülmesi, azalan hayat kalitesinin arttırılması hedeflenir. Bu sistem vücuttaki tüm yaşamsal fonksiyonların düzenlenmesine yönelik sistemlerin temelini oluşturur “ dedi.

Diyetisyen Küçük , “Andulasyonla yapalım dedik aöa nedir acaba bu andulasyon . Andulasyon, zihinsel ve fiziksel dengeyi oluşturan bir tedavi biçimidir. Aynı zamanda da bir terapi yöntemidir. Bu etkileri sağlarken yaydığı dalgalar ve ısı ile etkili bir incelme ve yağ yakımı sağlar. Bu nedenle tedavi protokollerinin yanı sıra bölgesel incelmede de bir mucize niteliğindedir. Siz de andulasyon sisteminden yararlanmak istiyorsanız kampanyamız için bizi arayınız. Andulasyon mekanik salınım ve kızılötesi derin ısının etkisiyle medikal tedavi ve incelme sağlayan bir tedavi biçimidir.

Merkezimizde en son sistem çalışma prensibiyle donatılmış cihazımız yaz aylarından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Tedavi sonuçları ve detaylı bilgiler için 0532 062 59 33 arayıp randevularınızı alınız.”

AdminAdmin