ANAMUR
Giriş Tarihi : 12-01-2022 13:34   Güncelleme : 12-01-2022 13:34

Anamur Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nda Çıtırkı Dönemi Başladı

Anamur Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası 23 ’üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı, hafta sonu Anamur Belediye meclis salonunda yapılmış Başkan Batuhan Çıtırkı oldu.

Anamur Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nda Çıtırkı Dönemi Başladı

Havva Ulu/

Anamur Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odasında gerçekleştirilen mazbata töreniyle 37 yıldır başkanlığı yürüten Mehmet Arıkan, yeni başkana görevini teslim etti. Mazbatasını alıp göreve başlayan  Başkan Çıtırkı,  “Şahsım ve yönetim kurulum adına hepinize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra hep beraberiz. Ben değil hepimiz kazandık. Odamız kazandı, Anamur  kazandı. Hepinize hayırlı olsun. Gece gündüz, 24 saat ekibimle birlikte yanınızdayım. Her zaman emrinizdeyim. Sağ olun, var olun.” dedi.

Batuhan Sürücü Kursu işletme sahiplerinden İş insanı Batuhan Çıtırkı bu işinde gösterdiği başarısını bilgi ve birikimini Anamur Şoförler Odasın’da da kullanacağını belirtti.

Yönetim  Kurulu  Üye listesi;  Erdem Öz,Memduh Güler,Mehmet  Yıldırım,Kenan  Bölükbaşı,Medet Öztürk ve  Sipahi Semih  Yılmaz seçilirken, Denetim Kurulu Üyeliklerine   ise, Fatih Şimsek,Harun Gürgün ve Murat  Tülübaş seçildi.

Anamur Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanlığını 37 yıldır yürüten Mehmet Arıkan 118- Batuhan Çıtırkı ise 219 alarak odanın yeni başkanı seçildi.

Anamur’un tanınmış sevilen simalarından genç iş insanı Batuhan Çıtırkı  Arıkan’dan görevi dua edilmesiyle koltuğuna oturdu.  çeşitli hediyelerin ve plaketlerin verilmesinden sonra hatıra fotoğrafıyla mazbata töreni sona erdi.