SİYASET
Giriş Tarihi : 05-10-2021 08:45   Güncelleme : 05-10-2021 08:50

Memleket Partisi’nden Anamur Esnafına Ziyaret

Memleket  Partisi Mersin İl Başkanı Mehmet Kaygısız ve İlçe Başkanı Mustafa Boz, Anamur esnafını ziyaret ederek, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Memleket Partisi’nden Anamur Esnafına Ziyaret

Havva Ulu/

İl Başkanı Mehmet Kaygısız, İlçe Başkanı Mustafa Boz, esnafın istek ve dileklerini dinleyerek Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin selamını iletti.

Yolda karşılaştığı vatandaşlarla da ayaküstü sohbet eden Kaygısız ve Boz, her fırsatta halk ile bir arada olmaya gayret ettiklerini ve görüş ve önerilerin kendileri için önem arz ettiğinin altını çizdi.

Başkan Kaygısız ve Boz, “Esnafımızı ziyarete aralıksız devam ediyoruz. Esnafımızla işleri hakkında konuşuyor, onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Biz de partimizin çalışmalarını kendilerine anlatma fırsatı buluyoruz” dedi.

Ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını ifade eden esnaflar ise Başkan Kaygısız ve Boz’a  teşekkür etti.

İlçe Başkanı Mustafa Boz yapılan ziyaretler hakkında konuştu, “İl başkanımız Mehmet Kaygısız kurultaydan sonra ilk ziyaretini Anamur’a yaptı. Başkanımız ve ilçe yöneticilerimizle Anamur Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç’i ziyarette bulunduk gösterdiği misafirperverlikten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

Ünlüselek Hotel’de akşam yemeğinde vatandaşların bizden istek ve talepleri üzerinde görüşüldü. Cumartesi günü Mersin’de tüm ilçe Başkanları ve İl Başkanımızla toplantı gerçekleştirdik. Toplantımıza Hakkı Akalın genel sekreteri, Kayhan Yüreğir Genel Sekreter Yardımcısı katıldı. Memleket Partisi Genel Başkanı İnce’nin Anamur’a yakın bir tarihte ziyaret edeceğinin müjdesini verebilirim.” dedi