ANAMUR
Giriş Tarihi : 14-09-2021 09:29   Güncelleme : 14-09-2021 09:29

Anamur’da Adli Yıl Açılış Resepsiyonu Düzenlendi

Mersin Barosu Başkanlığı tarafından 2021-2022 adli yıl açılışı nedeniyle Anamur’da resepsiyon düzenlendi.

Anamur’da Adli Yıl Açılış Resepsiyonu Düzenlendi

Nuh Akkuş/

Baro Başkanı Av. Gazi Özdemir, Başkan Yardımcısı Av. Kazım Yüksel, Sayman Av. Rauf Sina Aycan ve Anamur ilçe temsilcisi Av. Murat Kılıç düzenlenen gecede ev sahipliği yaptı.

Adli yıl açılış resepsiyonunda Anamur Cumhuriyet Başsavcısı Meriç Dede, avukatlar ve stajyer avukatlarla bir araya gelen Baro Başkanı Av. Gazi Özdemir yaptığı konuşmasında, meslektaşlarıyla ve yargı mensuplarıyla iş dışında güzel vakit geçirmek için bir arada olmaktan büyük onur duyduğunu ifade ederek, “Uzun zamandır özlemini duyduğumuz tablo bu. Mesleğimizin sorunlarını aşmak için yeni adli yılda elimizden geldiğince çalışacağız. Yeni adli yılda sağlıkla, huzurla bir arada olmayı temenni ediyorum. Kokteylin düzenlenmesinde emeği geçen yönetim kurulu üyelerimize, çalışma ekibimize, çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Katılım gösteren tüm konuklarımıza ve meslektaşlarımıza teşekkür eder, saygılarımı sunarım” dedi.

Anamur ilçe temsilcisi Av. Murat Kılıç ise, etkinliği düzenleyerek bir arada olmalarını sağlayan Mersin Barosu Başkanlığı yönetimine, ekinliğe katılan tüm meslektaşlarına ve konuklarına teşekkür ederek, yeni adli yılda yargının, avukatlık mesleğinin sorunlarının çözüme kavuşmasını, sosyal mesafelerin sona erdiği, sağlıklı ve huzurlu günlerde bir arada olmayı temenni etti.