SİYASET
Giriş Tarihi : 06-09-2021 08:15   Güncelleme : 06-09-2021 08:15

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanlığı’ndan suç duyurusu

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve teşkilatı AKP Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan hakkında suç duyurularını Anamur Cumhuriyet Başsavcılığı’na iletti.

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanlığı’ndan suç duyurusu

Havva Ulu/

Yapılan suç duyurusu hakkında konuşan Başkan Kahvecioğlu, “İftiracıyı, “Yüce Türk Adaleti”Ne Şikayet Ettik. İYİ Parti Anamur Ailesi olarak;

İYİ Partimizi, Genel Başkanımızı, Tüm Teşkilatlarımızı ve dolayısıyla tüm İYİ Partilileri Hedef alarak ; iftirada sınır tanımayan, kul hakkı nedir bilmeyen, ALLAH Korkusu olmadan Milyonlarca İYİ Parti Mensubunu, İYİ Partiye Gönül vermiş bütün vatandaşlarımızı hain fetö terör örgütü ile irtibatlandırma gayreti içine giren, Kendi geçmişlerini ve şu andaki içinde bulundukları durumlarını örtmek, kamufle etmek için ; Partimizi terörist fetönün kurduğunu iddia ederek, Milyonlarca vatan severi terörist olmakla itham eden AKP Gurup Başk. Vekili, Denizli Milletvekili Cahit Özkan hakkında Suç Duyurumuzu Anamur Cumhuriyet Başsavcılığı’na ilettik. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi; Defalarca “İftiralarını ispat edemeyenler, şerefsizdir, alçaktır, haysiyetsizdir, müptezeldir”. Diyerek haykırdı.  Siz ispat edemediniz. O halde kim olduğunuz apaçık ortadadır. Fazla söze gerek yok. İYİ Parti’miz, TBMM ‘sine FETÖ’nn siyasi ayağı araştırılsın diye önerge verirken, önergelerimizi reddedenler, şimdi çıkmışlar bizi fetöcü olmakla suçlamaya çalışıyorlar. Hadi Ordan. Hadi Ordan. Belki farkında değildiniz ama, Debelendikçe pisliğe gömülüyorsunuz. Korkunun ecele faydası yok. Fazla çırpınmayın, çırpındıkça kendi oluşturduğunuz bataklıkta boğulmanız hızlanıyor.

İYİ Parti milletin sinesinden çıktı.  İYİ Parti Bu Necip Milletin Ta kendisidir.  İYİ Parti Bu Necip Milletin Merkezidir. İYİ Parti, sizin gibi fetö ile beraber yol yürümedi, İYİ Parti, sizin gibi fetö ile beraber ıslanmadı.  İYİ Parti, sizi gibi milletin malını fetöye peşkeş çekmedi. İYİ Parti, sizin gibi Amerika’lara gidip, fetö ile poz vermedi.  İYİ Parti , sizin gibi fetöye övgüler düzüp, “gel artık bitsin bu hasret” türküleri söylemedi. İYİ Parti, sizin gibi fetöyü devletin en mahrem yerlerine sokmadı. İYİ Parti , sizin gibi fetönün önünde diz çöküp pozlar vermedi, İYİ Parti , sizin gibi fetöyle beraber yürüyüp, sonrada aldatıldık pozları vermedi. Siz önce cesaretiniz varsa, İYİ PARTİ’nin “fetönün siyasi ayağı araştırılsın” önergelerine evet oyu verin.  Sonra kim fetöcü, kim fetö ile berabermiş Türk Adaleti araştırarak kararını bi versin. Siz, Önce Aynaya bir bakın.  Bu Millet, sizi tanıyor artık. Bu Millet, Önüne konacak sandığı bekliyor. İYİ Parti, milletin hakikatini temsil ediyor; İYİ Parti, sadece milletle bağlantılıdır.  İYİ Parti, sadece milletle yol yürümektedir..

Bütün vatanseverlere, Bütün Cumhuriyet sevdalılarına, Bütün Vatan- Millet - Bayrak sevdalılarına, Bütün ATATÜRK yolunda yürüyenlere, Bütün İslama ve Allah’ın yolunda Kur’an’a uygun yol yürüyen, yalandan, iftiradan ve dolayısıyla kul hakkından korkan gerçek inanmışlara

Selam , saygı ve sevgilerimizle. “ dedi.