Advert

Aslan Soğutma, yeni yerinde ve yeni ismiyle hizmet vermeye devam ediyor

Anamur’da 2008 yılından beri Aslan Soğutma ismiyle hizmet veren Murat Aslan yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Aslan Soğutma, yeni yerinde ve yeni ismiyle hizmet vermeye devam ediyor
Aslan Soğutma, yeni yerinde ve yeni ismiyle hizmet vermeye devam ediyor Muhabir
Bu içerik 575 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
Hizmet yelpazesini genişleterek AOSmith Eğitim Menejerliği ve Teknik Servis sorumluluğunu da ekleyen Murat Aslan, 21 yıllık meslek denemiyle Anamur ve Bozyazı halkına hizmet vermeye devam ediyor.
Aslan; “8 yıldır Aslan Soğutma olarak Anamur ve Bozyazılılar’a hizmet veriyorum. Hizmet yelpazemizi genişleterek Göktaş Mahallesi Tahsin Soylu Caddesi’ndeki AOSmith Su Arıtma Teknolojileri ‘nde hizmetimize devam edeceğiz. Yeni adresimizde yine beyaz eşya, klima montaj, tamir ve bakım işlerimizin yanısıra AOSmith Su Arıtma Cihazları’nın satış ve montajını da yapacağız. Amacımız vatandaşlarımıza kaliteli hizmet vermek” dedi.
Hizmet yelpazesine insanların sağlığına faydalı olabilmek için AOSmith Alkali Su Arıtma Sistemlerini de eklediğini ifade eden Aslan; “ Evlere ve işyerlerine vatandaşlarımızın sağlıklı ve lezzetli su içmesi için alkali su üreten arıtıcı sistemi kuruyoruz.  Suyun alkali olması demek pH göstergesinin 7,5 ve üzerinde olması demektir. Suyun pH derecesinin 7 olması “Nötr Su” anlamına gelmektedir. İnsan vücudu, vücut sıvısını 7,35 seviyesinde tutmaya ve her organın PH dengesini korumaya çalışır. Diğer yandan vücuttaki asidik oluşum sürekli olarak bu koruma işlevini zayıflatır. Alkali İyonize Su vücutta oluşan asidikliği engelleyerek sindirim sistemi problemleri, tansiyon, diyabet ve benzeri hastalıklardan vücudu korur. PH değeri 2,5 olan bir bardak kola, PH değeri 7 olan nötr suya göre 50.000 kez daha fazla asidiktir. Kolanın oluşturduğu asiditeyi nötrleştirmek için PH 7 değerinde 32 bardak nötr su gerektirir. Daha detaylı bilgi edinmek ve cihazlarımızı yerinde görmek isteyen aileleri alkali arıtma sistemleri ile tanışmaya davet ediyoruz” ifadelerine    yer verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bozyazı’da Kur’an Kursu yıl sonu etkinliği düzenlendi
Bozyazı’da Kur’an Kursu yıl sonu etkinliği düzenlendi
Başkan Seçer, şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu
Başkan Seçer, şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu