SİYASET
Giriş Tarihi : 16-07-2021 08:39   Güncelleme : 16-07-2021 08:39

İyi Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar Anamur ‘da

İyi Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar, Anamur ziyaretinde  parti binasında vatandaşlarla bir araya gelerek öneri, talep ve şikayetlerini dinledi.

İyi Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar Anamur ‘da

Havva Ulu/

İlçe binasında gerçekleşen toplantı hakkında bilgi veren İyi Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu;   “Önümüzdeki günlerde Teşkilatımızın yapacağı çalışmalar, Mahalle Yapılanmalarımız, Sandık görevlilerinin tespiti ile ilgili yaptığımız çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunduk.

İYİ Partimizin ister bu gün, ister erken, ister zamanında yapılacak seçimlere tam teşekküllü bir şekilde hazır olduğunu,  Milletimizin çağrısına uyarak milletimize gitmeye, dertlerini, problemlerini tespit edip Genel Başkanımıza iletmeye devam ettiğimizi, milletimizle el ele vererek ilk seçimde iktidara talip olduğumuzu,

Anamur İYİ Parti ailemizin birik, beraberlik ve dayanışma içerisinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapıncaya kadar var gücümüzle çalışmaya And içtiğimiz sözünü verdik.

İl Başkanımızın, Teşkilattaki bütün arkadaşlarımızı , özellikle Kadın Kolları Başkanımız Sayın Fatma Özaltun Hanımefendiyi çalışmaları ve gösterdikleri üstün performansları dolayısıyla takdir etmeleri teşkilat olarak hepimizi gururlandırdı. İyi Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar, İL Gençlik Kolları Başkanı Ozan Topçu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Değirmenci Katılımları İle olağan İlçe Teşkilat Toplantımızı yaptık. İyi Parti Anamur Ailesi olarak Sonsuz teşekkür ediyoruz. İYİ ki varsınız. Başaracağız. Millet Bizi Çağırıyor” dedi.