ANAMUR
Giriş Tarihi : 03-05-2021 09:18   Güncelleme : 03-05-2021 09:18

Anamurlular evde, belediye ekipleri görevde

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 17 Mayıs’a kadar devam edecek olan ‘tam kapanma’ sürecinde Anamur Belediyesi ekipleri, tüm birimleri ile görevde. Bu süreçte yol yapım bakım ve onarım, çevre düzenleme, park ve bahçeler, ilaçlama hizmetleri hız kazanacak, ulaşım hizmetleri de aksamadan sürecek.

Anamurlular evde, belediye ekipleri görevde

HAVVA ULU/

Anamur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 29 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasındaki kısıtlamaları fırsata çevirerek, ilçeyi güzelleştirmek için çalışmalara aralıksız devam ettiler.

Kısıtlama günlerinde kentte bulunan park ve bahçelerin bakımını yapan çalışanlar, D-400 karayolu üzerinde bulunan döner kavşaklarda çiçek dikimi çalışmaları gerçekleştiriyor.

Kentin güzelleşmesi için verdiği emekler nedeniyle çalışanlara teşekkür eden Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü D-400 karayolu üzerinde bulunan döner kavşaklarda çiçek dikimi çalışmaları gerçekleştiriyor.

Göreve geldiğimiz günden bu yana 50.000'i aşkın çiçek ve 20.000'in üzerinde ağaç dikimi gerçekleştirerek kentimizi güzelleştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarımıza teşekkür ediyorum." diye konuştu.