ANAMUR
Giriş Tarihi : 28-04-2021 09:32   Güncelleme : 28-04-2021 09:32

Sağlık çalışanlarından tedavi gören çocuklara moral sürprizi

Anamur Devlet  Hastanesi'nde sağlık çalışanları, tedavi gören çocuklara 23 Nisan coşkusunu hastane odasında yaşattı.

Sağlık çalışanlarından tedavi gören çocuklara moral sürprizi

Havva Ulu/

Çocuklar, sağlık çalışanları ile oyunlar oynayarak moral buldu.

Anamur Devlet  Hastanesi’nin  çocuk servisi başta olmak üzere hastalıkları nedeniyle yatarak tedavi gören çocuklara, sağlık çalışanları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle sürpriz yaptı.

Başhekim Yardımcısı Dr. Selçuk Erbilen ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Serpil Şahin ve hemşireler, çocuklara bayrak, balon ve oyuncuklar dağıttı. Çocuklarla oyunlar oynayarak moral veren sağlık çalışanları, 23 Nisan coşkusunu hastane odalarında yaşattı.

Konu ile ilgili Anamur Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Serkan Boz , “Hastanemiz Çocuk Hastalıkları servisinde pandemi önlemleri alınarak , tedavi gören çocuklara 23 Nisan coşkusunu hastane odasında yaşatmaya çalıştık. Çocuklara , bayrak ve balonlarla moral veren hastanemiz Başhekim Yardımcısı Dr. Selçuk Erbilen ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Serpil Şahin 23 Nisan coşkusunu hastane odalarında yaşattı. Pandemi döneminde çok yoğun çalıştıklarını ancak bir çocuğun tebessüm etmesinin tüm yorgunluklarını aldığını söyledi. Ayrıca "Sağlık çalışanları olarak zor dönemden geçiyoruz; ama çocukların bu zor dönemleri mutlu hatırlamalarını istiyoruz. Onun için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuk sevisinde yatan çocuklarımız için organizasyon düşündük. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.