ANAMUR
Giriş Tarihi : 26-04-2021 10:27   Güncelleme : 26-04-2021 10:27

İyi Parti GİK Üyesi Türe’den Kılıç’a ziyaret

2009-2019 Anamur Belediye Başkanı, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Türe, Geçtiğimiz günlerde işletmesinde yangın çıkan iş insanı Haydar Kılıç’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

İyi Parti GİK Üyesi Türe’den Kılıç’a ziyaret

MEVLANA MERMİ/

Ziyaretinde  konuşan İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Türe; “Geçtiğimiz günlerde çıkan yangın sonucu çok büyük hasar oluşan, bölgemizin en büyük entegre tesisi sahibi Haydar Kılıç beyi fabrikasında ziyaret edip tekrar geçmiş olsun dileklerinde bulunduk.

Bu yoğunlukta bize iki saat zaman ayırdı ve detaylı bilgi aktardı. Bölgemizde yeni girişimcilere, iş adamlarına ve gençlere örnek teşkil edecek hayat hikayesini zaten hepimiz biliyorduk. Ama, bir kez daha gördük ki, Haydar Kılıç fabrikasında çıkan yangın İle yürüttüğü kriz yönetimi ile hikayesine yeni bir hikaye daha katmış. Yangının çıktığı andan bugüne kadar izlediği tutum ve idareciliği gerçekten takdire şayandır.Yangın müdahale Ekibi, güvenlik Ekibi, fabrika çalışanları ve yardıma gelen vatandaşlarla teması ve iletişimi muhteşem.

Özellikle ailesi ve çalışanlarının moral ve motivasyonundaki başarısı olağanüstü. Biz ekip olarak kendisine moral vermeye gitmişken, ayrıldığımızda izlenimlerimiz çok güzeldi. Kısacası seni bir kez daha kutluyoruz Haydar Kılıç bey. Tekrar geçmiş olsun.Allah tekrarından ve beterinden korusun.” Dedi.