ANAMUR
Giriş Tarihi : 21-04-2021 11:37   Güncelleme : 21-04-2021 12:12

Anamursporlu Bereç’ten Alkışlanacak Davet

Anamurspor Yörükler Grubu Özgür Bereç  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ihtiyaç sahiplerinin gönüllerinde taht kurdu.

Anamursporlu  Bereç’ten Alkışlanacak Davet

Havva Ulu/

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım, “ Anamur’da yaşıyorum, şu mübarek Ramazan günlerinde; Eğer bir işiniz yoksa ve kimseden yardım alamıyorsanız ve yemeğiniz bitiyorsa, lütfen akşamları aç yatmayın! Utanmadan, sıkılmadan bir yerlerden bana ulaşın! Birinin yiyebileceği yemek varsa , ikinciye de yetecek kadar olduğunu öğrenerek büyüdük !

Her aile başka aileye destek olsa yeter. Paylaşmak bereketi getirir, ne olur bencil olup sadece kendi dolabımızı doldurup evimizde beklemeyelim! Üzgün ebeveynlerin olduğunu okuyoruz, duyuyoruz ve üzülüyoruz. Bu mesajı okuduysanız tekrar ediyorum rahatsızlık hissetmeden bana özel bir mesaj bırakın, size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım.

En azından bir yemek dahi olsa sana ulaştırmaya çalışacağıma söz veriyorum, kimse aç olmamalı, çaresiz kalmamalı. Gün birlik beraberlik günüdür! Komşusu açken tok yatan bizden değildir. Bu dayanışmaya katılmak isteyen arkadaşlarım var ise; bu mesajı kopyalayıp kendi duvarlarında paylaşabilirler. Anamurspor yörükler grubu. ” dedi.