ANAMUR
Giriş Tarihi : 20-04-2021 14:28   Güncelleme : 20-04-2021 14:34

Başkan Alp İçin Taziye Mesajları

Mevlana Mermi/ 2004 – 2009 Döneminde Anamur Belediye Başkanlığı yapan Ecz. M. Suphi Alp’in yaşamını yitirmesi ile sosyal medyadan taziye mesajları geldi.

Başkan Alp İçin Taziye Mesajları

 

Pandemi sürecinde olduğumuz şu günlerde taziye ziyaretlerinin olmaması nedeni ile Eski Başkan Alp için taziye mesajları sosyal medyadan yayımlandı.

 

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç;

 

“2004-2009 yılları arasında ilçemizde belediye başkanlığı yapan ve güzel eserler bırakan eski belediye başkanımız Sayın Suphi Alp'in vefat ettiği haberini büyük bir üzüntü ile öğrendim.

Sayın başkana Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.”

 

Eski Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe;

“Allah rahmet eylesin...

2009 yılında kendisinden görevi devraldığım, Anamur Belediye Başkanımız Suphi alp beyi kaybettik... Kendisine Allah ‘tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum...”

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz;

Önceki dönem Anamur Belediye Başkanlarımızdan, parti büyüğümüz Sn. Mehmet Suphi Alp vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve tüm CHP camiasına baş sağlığı diliyoruz.

 

Eğitimci Köşe Yazar Hüseyin Şinasi;

Anamur Alp Eczanesi sahibi, 2004-2009 dönemi Anamur Belediye Başkanı M. Suphi Alp, vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Özgür Beraç;

“Eski başkanlarımızdan Mehmet Suphi alp bey Vefat etmiştir bu memlekete büyük hizmetleri olmuştur mekanı cennet olsun hakkımız varsa helal olsun ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.”

Doğru Parti Anamur İlçe Başkanı Hüseyin Öztürk;

Anamur eski Belediye Başkanı Suphi Alp'in ani vefatı tüm Anamurlulara ve sevenlerini üzdü. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Cenab-ı Allah rahmetiyle muamele etsin. Geride kalan kederli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum...

Emlakçı Ali Ceren;

Anamur Belediyesi Eski Başkanımız Sayın Suphi Alp'e Cenab-ı Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm hemşerilerimize baş sağlığı dilerim.

Allah rahmeti ile muamele etsin. Makamı cennet olsun inşallah.”

 

Ak Parti Eski Meclis Üyesi Yılmaz Bulut;

Beraber2004-2009 yıllarında mesai arkadaşlığı yaptığım

Belediye başkanım Suphi ALP Allah’ın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Allah dan rahmet yakınlarına sabır diliyorum Mekanı cennet olsun”

Avukat Emrah Oğul;

Avukat Emrah Oğul;

Mücadele arkadaşımız,değerli abimiz, CHP Eski Belediye Başkanımız Mehmet Suphi Alp vefat etmiştir. Ailesine ve tüm Anamur'a başsağlığı dilerim. Allah rahmet eylesin...