ANAMUR
Giriş Tarihi : 19-01-2021 12:08   Güncelleme : 19-01-2021 12:13

Sema Yöresel Gurme Anamur’da Şubesini Açtı

Mevlana Mermi / Bozyazı’da işletmesi bulunan ürünleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunan Sema Yöresel Gurme Anamur’da da Şubesini açtı. Anamurlu hemşerilerine de hitabet edecek olan Ayşe Uysal; “Taze ve organik Gurmenın adresi olan Sema Yöresel Gurme artık Anamur’da da hizmetinizde” dedi.

Sema Yöresel Gurme Anamur’da Şubesini Açtı

 

Açılışa Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, İlçe Tarım Müdürü Niyazi Sarıoğlu ve birçok Esnaf ve Ayşe Uysal’ın yakınları katıldı.

Sema Yöresel Gurme bünyesinde A!dan Z’ye tüm organik ürünler bulunmakta. Turşu’dan bakliyata, kuruyemiş’ten organik kurutulmuş meyve ve zebze Anamurlularla buluştu.

İkinci şubesini açan Ayşe Uysal; “Bozyazı’da başlayan serüvenimiz pazarlarla ve Bozyazı’da bulunan dükkânımızın ardından Anamur’a geldik. Anamur’dan birçok vatandaş Pazar olmadığı zamanlarda dahi Bozyazı’ya gelerek alışverişlerini yapıp beni mutlu ediyorlardı. Ben de müşterilerime daha iyi hizmet, daha güvenli bir alışveriş sunmak için Anamur’da şubemi açtım. Artık Anamurlu müşterilerim Bozyazı’ya kadar gelmesine gerek yok ben ayaklarına ürünlerimin hepsini getirdim. Hayırlısı ile, sağlık koşullarına en uygun ve tamamen organik ürünlerimiz sizlerin hizmetinde” dedi.