Advert
Advert Advert Advert Advert Advert

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu; “Mersin Büyük Şehir’i Örnek Gösterebiliriz”

Mevlana Mermi/ Güneydoğu Gazisi Cengiz Sevinç Gaziler Haftası nedeni ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile telekonferans görüşmesi yaptı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu; “Mersin Büyük Şehir’i Örnek Gösterebiliriz”
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu; “Mersin Büyük Şehir’i Örnek Gösterebiliriz” Muhabir
Bu içerik 1173 kez okundu.

 

 

Gazi Cengiz Sevinç yaptığı görüşmede Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile yaklaşık olarak 40 dk sohbet etti. Sohbetleri sırasında Sevinç Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Şehit Aileleri ve Gazi Hizmetleri Şube Müdürlüğü çalışmalarını Kılıçdaroğluna anlattı. Kendisinin de bu birimde Müdürlük yaptığını belirterek Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Gazi ve şehit ailelerine olan duyarlılığını dile getirdi.

Anamur’da şehit ailesini ziyaret eden Sevinç Ana Mualafet Partisi Başkanı Kılıçdaroğluna bu ziyaretleri sırasında karşılaştığı bir sorunu da dile getirdi. Sorunu Belediyece çözdüklerini belirten Sevinç; “Mersin Büyükşehir Belediyesinde kurulmuş olan bu birimin Türkiye genelinde de kurulabileceğini tüm gazileri olarak düşünmekteyiz” dedi.

Başkan Kılıçdaroğlu açıklamaların ardından öncelikle Başkan Seçer’e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti. Başkan Kemal Kılıçdaoğlu; “Çalışmalarınıznın tamamını temin edeceğiz. Bu konuda İstanbul ve Ankara’da da çalışmalar başlattık. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını örnek olarak gösterebiliriz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin Serbest Bölgesi'nde 27 İşçi Zehirlendi
Mersin Serbest Bölgesi'nde 27 İşçi Zehirlendi
Başkan Seçer’den Çifte Su Faturası Açıklaması
Başkan Seçer’den Çifte Su Faturası Açıklaması