Advert
Advert Advert Advert Advert Advert

Kepez Belediyesinden Evlenecek 28 Bin 293 Çifte Talasemi Testi

Türkiye’deki belediyeler arasında ilk talasemi testi ruhsatını alan Kepez Belediyesi, bugüne kadar evlenecek 28 bin 293 çifte talasemi testi hizmeti sundu.

Kepez Belediyesinden Evlenecek 28 Bin 293 Çifte Talasemi Testi
Kepez Belediyesinden Evlenecek 28 Bin 293 Çifte Talasemi Testi Muhabir
Bu içerik 182 kez okundu.


Sağlık alanında önemli hizmetlere imza atan Kepez Belediyesi, Belediye Tıp Merkezi ile ilçe sakinlerine özel hastane konforunda hizmet veriyor. Türkiye’deki belediyeler arasında ilk talasemi testi ruhsatını alan Kepez Belediyesi, evlenecek çiftlere talasemi testi hizmeti de sunuyor. Evlenecek çiftlerin talasemi testi işlemlerini daha hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştiren Kepez Belediyesi, bu hizmetiyle binlerce kişinin takdirini kazanıyor. Merkez, bugüne kadar 28 bin 293 çifti talasemi testi hizmetiyle buluşturdu.

Hızlı ve ekonomik
Kepez Belediyesi’nin evlenecek çiftlere yönelik sunduğu bu hizmet özellikle evlilik hazırlıkları için iş yerinden kısıtlı izin alabilen çalışanlara büyük kolaylık sağlıyor. Evlenecek çiftler talasemi test sonuçlarını gün içinde alabiliyor. Kepez Belediyesi’nin talasemi testi hizmetinden sadece Kepezliler değil, evlenecek tüm çiftler yararlanabiliyor. Talasemi testi yaptırmak isteyen çiftler, Kepez Tıp Merkezi’nin 338 11 22 nolu telefon hattından gerekli bilgilere ulaşılabileceği bildirildi.

kaynak:iha

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayıp Genç Tarlada Ölü Bulundu
Kayıp Genç Tarlada Ölü Bulundu
Mut Elması Hindistan'a İhraç Ediliyor
Mut Elması Hindistan'a İhraç Ediliyor