Advert
Advert Advert Advert Advert Advert

Mhp Anamur İlçe Kongresi 12 Eylül’ De

Mevlana Mermi/MHP Anamur ilçe BaşkanIı Adnan Gübbük, MHP Anamur İlçe Kongresinin 12 Eylül Cumartesi günü Anamur Belediyesi Yıldız Düğün Salonunda yapılacağını belirtti.

Mhp Anamur İlçe Kongresi 12 Eylül’ De
Mhp Anamur İlçe Kongresi 12 Eylül’ De Muhabir
Bu içerik 889 kez okundu.

 

MHP İlçe Başkanı Gübbük, İlçe Kongremizde listesiyle birlikte yeniden aday olduğunu belirtti. Şuana kadar İlçe Teşkilatımıza adaylık için herhangi bir başvuru gelmediğini, gelirse partimiz bunu kesinlikle değerlendirecektir dedi.

İlçe Başkanı Gübbük, pandemi süreci nedeniyle Genel Merkezimizin aldığı kararlar doğrultusunda kongrenin hazirun listesinde isimleri olan delegelerle ve adaylarla yapılacağını belirtti. Kongre alanın dezenfekte edileceğini, delegelerin ve katılımcıların ateşlerinin ölçülüp maske dağıtılacağını belirterek sosyal mesafe kuralları uygulanacaktır dedi.

Açıklamasında gündeme dair değerlendirmelerde de bulunan Gübbük, Ülkemizde içten ve dıştan başlatılan emperyalist devletlerin ayak oyunlarına karşı oldukça duyarlı olan MHP’nin değişmeyen politikası, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin veciz sözü  “ Önce Ülkem sonra partim, sonra ben”düsturudur.

Cumhur ittifakının elini zayıflatmak “2023 Lider Ülke Türkiye” hedefimize ulaşmak için, engelleme hesaplarını bozarak yolumuza devam ediyoruz.

Kongremiz birlik ve beraberlik içinde, partimize yakışır bir şekilde, Genel Başkanımızın talimatı doğrultusunda yapılacaktır dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehitlerin Madalyalarını Çocukları Aldı
Şehitlerin Madalyalarını Çocukları Aldı
MTSO Başkanı Kızıltan: “Bölgemizde Her 5 Gençten Biri İşsiz”
MTSO Başkanı Kızıltan: “Bölgemizde Her 5 Gençten Biri İşsiz”