Advert
Advert Advert Advert Advert Advert

“Sezon Bitti Temizlik İstiyoruz”

Mevlana MERMİ/ Anamur’da 1 Eylül itibari ile sahil sezonu sona ermiş durumda. Esnaflar sezonun iyi geçmemesinden biraz olsun şikayetçi olurken tatilcilerin gitmesi ile birlikte yetkililerden bir temizlik ve dezenfekte çalışması istiyor.

“Sezon Bitti Temizlik İstiyoruz”
“Sezon Bitti Temizlik İstiyoruz” Muhabir
Bu içerik 2390 kez okundu.

 

Anamur’a Korona virüs etkisi biraz geç de olsa göstermiş olsa da tatilcilerin gitmesi ile birlikte sahil esnafı yetkililerden sezon sonu temizliği istemektedirler. İşletme sahibelerinin bir çoğu ve iskele de ikamet eden vatandaşlar bu konuda muhtarlarına da başvuracaklarını belirterek; “Koronanın ilk çıktığı günlerde yetkililer dezenfekte çalışmaları yapıyorlardı. Hatta sokaklar yıkanıp maske dağıtımı yapılmıştı. Sahil kısım hiç bunları görmedi. Biz esnaflar ve sahil vatandaşları olarak tatilcilerin gitmesinden sonra sokaklarımızın işletmelerimizin ve oturduğumuz yerlerin yetkililer tarafından dezenfekte edilmesini istiyoruz. Özellikle işletmeler ve günlük kiraya verilen apartmanlarda bu çalışmaların yapılması çok önemli. Bir nevi sezon temizliği istiyoruz. İlk başta gördüğümüz hizmet şimdi nerde diye sormak istemiyoruz” dediler.

İskele ve Cerenler kısmında temizlik ve dezenfekte işlemlerinin yapılmasını isteyen işletmeler ve apartman sakinleri kendi ellerinden geldiğince bu işlemleri yaptıkları ama yeterli görmediklerini dile getirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nurgül. GÜNGÖR.     0000-00-00 Anamur da. Temizlik işleri. Çok önemli. Ne. YAZIKKİ. Yeterli. Temizlik. Yapılmıyor. HALKIMIZ. IN Temizlik anlayışı. Hiç yok. Deniz. Kenarları. Çöplük gibi. ÖREN. SAHİLİ. ŞİŞELER ÇÖPLER. YEDİKLERİ KAVUN KARPUZ. TÜM KABUKLAR. HATTA. ÇOCUK. BEZLERİ. İİLE. DOLU. HALKIMIZIN. Eğitimsizliği. Uyarılarla. Çöp. Kuruları NI çoğaltmakla. Gerekirse cezalarla önlenmeli. TEMİZLİKLE. İLGİLİ. DUYARLI. BİR. TOPLUM. OLALIM. GÜZEL. ANAMUR UMUZU. DAHA DA GÜZEL YAPALIM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamyonete Bağlanarak Sürüklenen Eşeği Polis Kurtardı
Kamyonete Bağlanarak Sürüklenen Eşeği Polis Kurtardı
Avrupa Hareketlilik Haftası Mersin’de Dolu Dolu Geçti
Avrupa Hareketlilik Haftası Mersin’de Dolu Dolu Geçti