Advert
Advert Advert Advert Advert Advert

Mezze Efsane Restaurant Sektörün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor

Betül Akkuş/ Anamur’un tanınmış işletmecilerinden Erol Tuna ve Murat Doğan Mezze Efsane Restaurant ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Mezze Efsane Restaurant Sektörün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor
Mezze Efsane Restaurant Sektörün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor Muhabir
Bu içerik 1930 kez okundu.

Sektörün öncülerinden olan Mezze Efane Restaurant pandemi sonrasında sürekli olarak sağlık koşullarına dikkat ederek müşterilenie en iyi hizmeti vermekte. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak restaurant’ta her akşam Şehmus Kalkan Şef ile eşsiz yemek tatları ve Meltem Arslan – Sertaç Yılmaz eşliğinde doyumsuz müzik keyfi yapılmakta.

 

İşletme sahipleri Murat Doğan ve Erol Tuna; “Biz müşterilerimize hizmet ile birlikte kalite ve güven sunuyoruz. Burada bir aile ortamı sunmak için elimizden geleni tüm çalışma arkadaşlarımızla yapmaya çalışıyoruz. Sağolsunlar Anamur halkı da bizi tercih ediyor. Son olarak yaptığımız Çiğ Köfte gecesinde de her akşamkinden daha güzel bir akşama imza attığımızı düşünüyorum. Tabi bunun arkasında tüm çalışanlarımın eli mevcut. Öncelikle bizi tercih eden Anamurlu vatandaşlarımıza sonrasında tüm çalışma arkadaşlarıma ve canlı müziğimizi yapan Meltem Arslan ve Sertaç Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Silifke’de Damlama Sulama İle Üretilen Çeltiğin Hasadına Başlandı
Silifke’de Damlama Sulama İle Üretilen Çeltiğin Hasadına Başlandı
Hırsızlar Evini Talan Etti...
Hırsızlar Evini Talan Etti...