Advert

Kocamaz; "Mersin İdmanyurdu bizim güzide takımımız"

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, son günlerde gündeme gelen "Mersin İdmanyurdu Macit Özcan Spor Tesisleri'nden çıkarılacak" iddialarına yanıt verdi. Kocamaz, "Bu söylenenler tamamen iftira ve yalandır. Mersin İdmanyurdu bizim güzide takımımız. Elbette ona sahip çıkacağız.

Kocamaz;
Kocamaz;  Muhabir
Bu içerik 966 kez okundu.

"Mersin İdmanyurdu, Macit Özcan Spor Tesisleri'nden çıkarılacak"

 (İHA)

Dediğimiz şartlarda o tesisleri istedikleri gibi kullanabilirler" dedi. 
Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi, ağustos ayı toplantısının birinci birleşimi, Başkan Kocamaz başkanlığında gerçekleştirildi. Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleştirilen toplantıda, idare tekliflerine ait 27, komisyon raporlarına ait 6 ve gündem dışı 2 olmak üzere toplam 35 madde görüşüldü. Toplantının sonunda Kocamaz, son günlerde gündeme gelen "Mersin İdmanyurdu, Macit Özcan Spor Tesisleri'nden çıkarılacak" iddialarına yanıt verdi. Kocamaz, Mersin İdmanyurdu'nun yanlış yerlerde olduğunu söyledi. 
Mersinlinin kulübe sahip çıkmaması nedeniyle hiç arzu etmedikleri yerde olduğunu vurgulayan Kocamaz, "Artık Bölgesel Amatör Lig bile değil süper amatör kümeye düşmüş durumda. Tabii ki bu durum hepimiz açısından üzüntü verici bir durum. Kulübe kimsenin sahip çıkmaması sonucunda en son taraftarlar bu kulübü üstlenmiştir. Tabii Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden beri desteğimizi sürdürdük" diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Ocaklar İlçe Başkanı Gürüz ihtiyaç  sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor
Ak Ocaklar İlçe Başkanı Gürüz ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor
Kocamaz’ın DP’den adaylık başvurusu kabul edildi
Kocamaz’ın DP’den adaylık başvurusu kabul edildi