Advert
Advert
Advert

Anamur 3. Alışveriş Günleri devam ediyor

Anamur Belediyesi tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen Alışveriş Günleri Etkinlik çadırı ziyaretçileri ağırlamaya devam ediyor.

Anamur 3. Alışveriş Günleri devam ediyor
Anamur 3. Alışveriş Günleri devam ediyor Muhabir
Bu içerik 208 kez okundu.

14 Haziran’da açılan çadırları yaklaşık 2 ayda binlerce misafir ziyaret etti

HABER MERKEZİ/
Anamur Belediyesi tarafından yaz aylarında İskele Mahallesi Dragon Parkı civarında kurulan Alışveriş Günleri Etkinlik çadırında yöresel ürünler, el sanatları hediyelik eşyaların yanı sıra farklı  lezzetlerde yer alıyor.
Her gün akşam saatlerinde açılan ve geç saatlere kadar açık olan çadırda aynı zamanda  Anamur Belediyesi Konservatuvarı ekibi ve yerel sanatçılarca konserler, halk oyunları ekiple-rince yöresel oyunlar            sergileniyor.
Sezon sonuna yaklaşırken çadır hakkında değerlendirmede bulunan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe “ Bu yıl da İskelemahallemizde çadırımızı hizmete açtık. Çadırımız  yöresel ürünlerimiz, tatlarımız, hediyelik eşyalar, doğal  ürünlerle halkımızın hizmetinde. Çadırımız hakkında her yıl olduğu gibi bu yıl da sezon sonunda bir anket yapacağız. Bu anket sayesinde halkın memnuniyetini, şikayetlerini, taleplerini ölçeceğiz. Anamur Belediyesi olarak hem yaşadığımız yerin hem de birlikte yaşadığımız halkımızın faydasına olan her şeyin altına imza atmaya gayret ediyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de daha iyilerine imza atacağız” dedi.
Anamur Belediyesi Alışveriş Günleri Etkinlik çadırı  5 Eylül’ e kadar halkın hizmetinde olmaya devam edeceği kaydedildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MTSO’da ’Soyuttan Somuta’ fotoğraf ve resim sergisi
MTSO’da ’Soyuttan Somuta’ fotoğraf ve resim sergisi
Bozyazı’da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantısı
Bozyazı’da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantısı