Advert
Advert
Advert

ASKON ile GİDERİK arasında işbirliği anlaşması imzalandı

ASKON Mersin Şubesi, Gİ-DERİK Girişimci İnsan Kaynak-ları Derneği ile bölgede; Mesleki eğitim, istihdam, insan kaynaklarının geliştirilmesine yönelik süreçler, dijitalleşme, İnsan Yönetimi Zirveleri konularında işbirliği anlaşması imzaladı.

ASKON ile GİDERİK arasında işbirliği anlaşması imzalandı
ASKON ile GİDERİK arasında işbirliği anlaşması imzalandı Muhabir
Bu içerik 200 kez okundu.

Dernek yönetim kurulu üyeleri ve kurumsal firma yöneticileri ile birlikte imzalandı

HABER MERKEZİ/
Protokolünü ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan ile GİDERİK Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özada, dernek yönetim kurulu üyeleri ve kurumsal firma yöneticileri ile birlikte imzalandı.
Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özada; 2010 yılından beri süregelen işbirliğinin bugün kurumsal hale gelmesinden dolayı mutlu olduklarını dile getirirken özellikle insan yönetimi ve liderlik zirvesi alanında gerçekleştirilen işbirliği süreci bu organizasyonun bölgeselleşmesi şimdi de ulusallaşması açısından önemli olduğunu ekledi. Mersin'i insan kaynakları, kurumsallaşma ve markalaşma süreçlerinde bir Türkiye markası haline getirmek için büyük özveriyle çalıştıklarını belirten Özada, Arslan ailesine katkılarından dolayı teşekkür etti.
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ( ASKON) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Arslan da; bugüne kadar Girişimci İnsan Kaynakları Derneğinin gerçekleştirmiş olduğu faaliyetleri ya-kından takip ettiklerini Mersin'e değer birçok projeyi başarıyla gerçekleştirdiklerini ifade etti.
 Arslan; işbirliği protokolü ile insan kaynakları, markalaşma, kurumsallaşma, dijitalleşme gibi birçok konuda ortak hareket etme fırsatının yanında 14 Kasım’da Mersin’de gerçekleştirilecek olan 8. İnsan Yönetimi ve Liderlik Zirvesinin  Mersin'e yakışır bir şekilde gerçekleştirilmesi için katkı sunacaklarını söyledi.
 Girişimci İnsan Kaynakları Derneği yönetim kurulu üyeleri ve kurumsal firmaların temsilcilerinin katıldığı ziyaret işbirliği protokolünün imzalanması ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
55 TL için dövüp gasp ettiler
55 TL için dövüp gasp ettiler
Elektrik akımına kapılan inşaat işçisi hayatını kaybetti
Elektrik akımına kapılan inşaat işçisi hayatını kaybetti