Advert
Advert

Demir Lady’ler Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor

Antalya Boks Spor Kulübü antrenörü milli boksör Hasan Altıntaş, aralarında kendi kızının da bulunduğu 5 kız sporcuyu Kick Boks şampiyonalarına hazırlıyor.

Demir Lady’ler Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor
Bu içerik 131 kez okundu.


Yaşları 12 ile 17 arasında değişen kız öğrencilerle sadece salonda antrenman yapmayan Hasan Altıntaş, sporcularını kumla kaplı dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde toplayarak çalıştırıyor. İlk olarak sahilde koşu yapan sporcular, ısınma hareketlerinin ardından, eldivenlerini giyerek gölge boksu yapıyor. Teknik ve taktik ağırlı çalışmaların ardından sporcular, güç depolamayı da ihmal etmiyor.
Önümüzdeki hafta düzenlenecek olan Kick Boks il şampiyonalarına hazırlandıklarını ifade eden Altıntaş, sporcuların enerjilerinin yüksek olması için sahilde toplandıklarını kaydetti. Altıntaş, “En iyi şekilde çocuklarımızı hazırlamaya çalışıyoruz. Sahil, temiz hava, deniz, kum ve güneş her şey çok güzel. Hem kondisyon çalıştık, hem de sporculara moral motivasyon oldu. Burada vatandaşların da desteğini alıyoruz. Sporcularımız için güzel motive oluyor” dedi. Sporcuların henüz ulusal ve uluslararası şampiyonluk elde edemediğini söyleyen Altıntaş, “Hedefimiz Türkiye şampiyonluğu ardından da milli takım. Şu an için bütün hedefler ona kilitlendi. Türkiye şampiyonluğunda ilk 2’ye girip milli takıma gitmek istiyoruz” diye konuştu. (İHA)

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Su: “Mersin,Ciddi Yatırım Almaya Devam Ediyor”
Vali Su: “Mersin,Ciddi Yatırım Almaya Devam Ediyor”
Başkan Gültak: “Akdeniz’de Herkese Ulaşmak İstiyoruz”
Başkan Gültak: “Akdeniz’de Herkese Ulaşmak İstiyoruz”