Advert
Advert Advert Advert Advert Advert

Shut Band Anamur’u Salladı

DURAN BEYAZATEŞ/ Meltem Otel İşletmecileri tarafından organize edilen konser ile Anamur yer yerinden oynadı.

Shut Band Anamur’u Salladı
Shut Band Anamur’u Salladı Muhabir
Bu içerik 608 kez okundu.


Adana’dan gelen Shut Band ekibi Meltem Otel’de aldığı konser sahnesi ile deyim yerindeyse Anamur’u salladı. Birbirinden farklı şarkıları kendi coverları ile söyleyen dört kişilik dev grup müzik severleri coşturdu.
Duygusal ve hareketli parçaların kulakların pasını sildiği konserde Otel işletmecileri Erhan ve Başak; “Bu sadece fragman. Anamur’da organize konser demek Meltem Otel demek. Bu fragmanı izleyen misafirlerimiz ileriki zamanda yapacağımız konserlerle daha da keyif alacak. Anamur’un bir Hayal Kahvesi ya da Jolly Joker’i yok ama Meltem Otel’i var. Daha nice etkinliklere ev sahipliği yapacağız. 
Üstelik bugün burada farklı mekanlarda etkinlik olmasına rağmen ben önceden planlamam dahilin de sağ olsunlar geldiler. Fakat şunu da belirtmek isterim ben bir etkinlik planlarken diğer işletmelerin etkinliklerinin olup olmadığını kontrol ediyorum. Varsa o güne koymuyor üstelik çalışanlarımı da alıp o etkinliğe giderek işletmeye destek veriyorum. Diğer işletmelerden de benim görmek istediğim tevazu budur ama hırs herkesin gözünü bürümüş durumda. Bizde hırs yok etkinlik çok” diyerek hem mutluluklarını hem de sitemlerini belirttiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehitlerin Madalyalarını Çocukları Aldı
Şehitlerin Madalyalarını Çocukları Aldı
MTSO Başkanı Kızıltan: “Bölgemizde Her 5 Gençten Biri İşsiz”
MTSO Başkanı Kızıltan: “Bölgemizde Her 5 Gençten Biri İşsiz”