Advert
Advert Advert Advert Advert Advert

Anamur Ortaokulu’nda Buruk Veda Yemeği

NUH AKKUŞ/ 24 Kasım “Öğretmenler günü” arifesinde23 Kasım 2019 Cumartesi günü akşam, Anamur Ortaokulu öğretmenleri okullarında geçtiğimiz, Temmuz ayı başında emekliye ayrılan ve ona başka okula tayini çıkan öğretmen arkadaşlarına veda yemeği düzenlediler. Onlara plaket ve çeşitli hediyeler verdiler.

Anamur Ortaokulu’nda Buruk Veda Yemeği
Anamur Ortaokulu’nda Buruk Veda Yemeği Muhabir
Bu içerik 808 kez okundu.


Anamur Ortaokulu Sosyal Bilgiler öğretmeni Muharrem ÖZKEÇECİ ve Beden Eğitimi Öğretmeni Murat ABAY’ın yardımı ile yapılan yemek organizasyonu, Mamure Kalesi yakınında bulunan KALABALIK Restoran’da gerçekleşti.
Yemek, Geçtiğimiz Temmuz ayında, Anamur Ortaokulu ana sınıfı öğretmenliğinden emekliye ayrılan,ancak  geçtiğimiz Ağustos ayında  evindeki klima  motorunda, henüz anlaşılamayan bir nedenle, gerçekleşen patlama sonucu hayatını kaybeden Sevim TUFAN’ın acısının verdiği burukluk içinde geçti.
Yemekte ayrıca, ANAMUR ORTAOKULU Müdürlüğünden, KÖPRÜBAŞI İLKÖĞETİM Oklu Müdürlüğüne atanan Mustafa KAPLAN’a  ve emekliye ayrılan okul Fen Bilgisi Öğretmeni Mustafa YALÇINRIDVANAĞAOĞLU’na da Plaket ve çeşitli hediyeler verildi.
Mustafa KAPLAN’a  Plaketini, halefi  ANAMUR ORTAOKULU Müdürü  Hüsnü ÖZTÜRK,   
Emekliye ayrılan Fen Bilgisi Öğretmeni Mustafa YALÇINRIDVANAĞAOĞLU’na plaketini ise,Köprübaşı İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa KAPLAN  verdiler.
Merhum Sevim TUFAN’ın plaketini ise, adına, aile dostlarından öğretmen Hanife TEKİN  Anamur Orta Okulu Matematik Öğretmeni Neriman TUFAN’ın elinde aldı.
Gece 23,00’e kadar süren gece,bu saatten sonra sona erdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsal Bölgelerde Asfalt Çalışmaları Sürüyor
Kırsal Bölgelerde Asfalt Çalışmaları Sürüyor
Kupalı, Madalyalı Organik Eğriçayır Balında Hasat Coşkusu
Kupalı, Madalyalı Organik Eğriçayır Balında Hasat Coşkusu