mersin escort
Advert
Advert

“Haciz Var. İşlem Uygulanmadı!”

DURAN BEYAZATEŞ/ Anamur Belediye Başkanı ve yönetim ekibi 7 Kasım 2019 Perşembe günü Ünlüselek Otelde basın ile kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Kılınç son günlerde duyulan Belediye Haciz haberleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Haciz Var. İşlem Uygulanmadı!”
Bu içerik 1121 kez okundu.

 

Kılınç; “Son günlerde belediyenin icra- haciz işlemi olduğuna dair bazı konular var doğrudur. BETAŞ şirketi bizi icraya verdi bizde müracaatımızı yaptık mahkeme bunu durdurdu, ama ben size bir şey açıklamak istiyorum yani seçim döneminde ki yapılan ihaleleri açıklamak istiyorum arkadaşlar;

ATATEPE -1 MİLYON 253 BİN 023 74 TL

ORGANİK PAZAR (SALI PAZARI)-846 BİN 188 TL

ÇARIKLAR TESİS-1 MİLYON 347 BİN TL

ÖREN SPOR STADYUM—490 BİN 180 TL

BETON ASFALT – 3 MİLYON 600 BİN -605 BİN TL

TOPLAM 7 MİLYON 541 BİN 994 TL. Maalesef seçim dönemindeki yapılan ihaleler, bedel tutarı bu. Yani biz bu borcu döndürmeye çalışıyoruz.  Yani nedir? Der ki kanun, işte muhasebe müdürümüzde burada “En Önce Alınan En Önce Ödenir” denir ama biz buna rağmen arkadaşlarımıza teklif götürdük. Dedik ki “Biz Borcumuz Devlet Devamlıdır Ne Şekilde Yapıldıysa Yapılmıştır Müfettiş Gelir İnceler Bir Şeyi Varsa Kararını Verir”. Zaten müfettişler gerekli tespitleri yaptı. Bu konuda biz dedik ki ; “Gelin bir kısmını ödeyelim, taksitlendirelim. Bu Anamur’da iş yaptınız bu yörenin insanısınız, gelin bunu taksitlendirelim, bu borcumuzu ödeyeceğiz” dedik ama maalesef icraya verdi, bizde dava açtık ama herhangi bir alıkoyma söz konusu değildir” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MESKİ Görevlileri Sorunları Yerinde Tespit Ediyor
MESKİ Görevlileri Sorunları Yerinde Tespit Ediyor
Balıkçılar Çiftlik Balıklarının Fiyatlarının Artmasına Tepkili
Balıkçılar Çiftlik Balıklarının Fiyatlarının Artmasına Tepkili