Advert
Advert Advert Advert Advert Advert

Baykuş Sanat Merkezi ve Bozyazı Sanat Merkezi Kurslarına Devam Ediyor

BETÜL AKKUŞ/ Anamur Baykuş Sanat ve Edebiyat Merkezi ve Bozyazı Sanat Merkezi kurslarına yeni dönemde de devam ediyor. Yeni kurslarında açıldığı merkezde öğrenciler ve aileleri hem fiyatlarından hem de öğretmenlerinden memnun.

Baykuş Sanat Merkezi ve Bozyazı Sanat Merkezi Kurslarına Devam Ediyor
Baykuş Sanat Merkezi ve Bozyazı Sanat Merkezi Kurslarına Devam Ediyor admin
Bu içerik 1078 kez okundu.


Kurs merkezlerinde Bağlama, Gitar, Keman, Halk Oyunları ve Dans, Resim, Özel Eğitim, Bale, Okuma, İngilizce, Matematik, Ritim kurslarının yanı sıra yeni eklenen Yan Flüt, Klarnet, Ney, Fotoğrafçılık Kameramanlık, Photoshop – Video Editing kursları da açıldı.
Öğrencilere güler yüzlü kendi alanlarında uzman öğretmenlerle ders verilen Anamur Baykuş Sanat ve Edebiyat Merkezi ve Bozyazı Sanat Merkezi’ne gelen aileler ise fiyatların ucuz olması ve bu kalitede öğretmenlerin bir arada olmasından oldukça memnunlar. Bir aile bir çocuğunu en az iki kursa kaydettirdiğini belirten kurs işletmecileri ise; “Anamur’da kurs vermek sadece bizim işimiz diyebiliriz. Çünkü uzman hocalarımızın hemen hemen hepsi gerçek hayatlarında da kendi branşlarında işler yapmaktalar. Hem pratik hem de teori anlamında zengin bilgiye sahipler. Bu nedenle öğrencilerimiz hem pratikte hem de teoride bilgi sahibi olmaktalar. 
Yeni açılan kurslarımızla birlikte öğrenci sayımız arttı artmaya da devam ediyor. Fotoğrafçılık – Kameramanlık, Photoshop – Video Editing, Klarnet, Yan Flüt, Piyano ve Ney kurslarımızı yeni açtık. Talebin yoğun olacağına inanıyoruz.
Üstelik burada sadece müzik değil Edebiyat konusunda da kurslarımız mevcuttur. Tiyatro, Senaryo, Hızlı Okuma ve Edebiyat kurslarımız oldukça rövanşta kurslarımız. Ayrıca Özel Eğitim isteyen çocuklarımız, gençlerimiz içinde kurlarımız vardır” dedi.

 

 

anamur baykuş baykuş sanat ve edebiyat merkezi edebiyat merkezi sanat merkezi bozyazı sanat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üretici Kadınların Öyküsü Kitap Oldu
Üretici Kadınların Öyküsü Kitap Oldu
Otobüsün Bagajında 2 Bin 500 Adet Doktor Balığı Ele Geçirildi
Otobüsün Bagajında 2 Bin 500 Adet Doktor Balığı Ele Geçirildi