mersin escort
Advert
Advert

ANAMUR BELEDİYESİ’NE 3 YENİ ARAÇ

HABER MERKEZİ/ Anamur Belediyesi araç filosunu giderek büyültüyor. Hizmetlerin daha hızlı ve aksatılmadan yapılabilmesi için Belediye araç filosuna 3 yeni araç daha ekleyerek kapasitesini genişletti.

ANAMUR BELEDİYESİ’NE 3 YENİ ARAÇ
Bu içerik 300 kez okundu.

Anamur Belediyesi, vatandaşlara zamanında hizmet verebilmek adına, envanterine 3 adet yeni biri çöp kamyonu olmak üzere ikisi damperli araç katarak filosunu güçlendirdi.Daha öncesinde 1 adet greyder, 1 adet silindir, 2 adet kazıcı yükleyici, 1 adet kovalı araç, 1 adet traktörle araç filosuna katmıştı.
Anamur Belediyesi, insan ve hizmet odaklı yerel yönetim anlayışı ile ilçe sakinlerine zamanında ve eksiksiz hizmet vermek amacıyla, sahip olduğu bütçeyi verimli ve etkin kullanmaya devam ediyor. Bu kapsamda belediye tarafından 2 adet yeni, bir adeti çöp kamyonu satın alınarak araç filosunu daha da güçlendirdi.
"İlçemize eksiksiz hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız"
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Anamur'da yaşayan vatandaşlara zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için araç filosunu güçlendirmeye devam ettiklerini belirtti. Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Anamur halkına hayırlı olmasını temenni etti. Başkan Kılınç; "Araç filomuzu güçlendirerek ilçemize ve vatandaşlarımıza zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için çalışıyoruz" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MESKİ Görevlileri Sorunları Yerinde Tespit Ediyor
MESKİ Görevlileri Sorunları Yerinde Tespit Ediyor
Balıkçılar Çiftlik Balıklarının Fiyatlarının Artmasına Tepkili
Balıkçılar Çiftlik Balıklarının Fiyatlarının Artmasına Tepkili