Belediye'nin asfalt çalışmaları devam ediyor

ankara escort

Belediye'nin asfalt çalışmaları devam ediyor

Mersin Büyükşehir Belediyesinin, Akdeniz ilçesindeki kırsal mahallelerinde sürdürdüğü asfalt çalışmaları tamamladı.

Belediye'nin asfalt çalışmaları devam ediyor
Belediye'nin asfalt çalışmaları devam ediyor admin
Bu içerik 127 kez okundu.

HABER/MERKEZİ

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, merkez Akdeniz ilçesi Civanyaylağı ve Camili mahalleleri arası ile Dikilitaş Mahallesi'nin Hürriyet Caddesi ve Kayalar Caddesinde sürdürdüğü asfalt çalışmasını kısa sürede tamamladı. Mahalle sakinlerinin talepleri  çalışmaların ardından uzun yıllardan bu yana hizmet alamayan mahallelerin asfalt sorunu çözülmüş oldu.

Civanyaylağı Mahallesinde 2 dönemdir muhtarlık yapan İsmail Toker, mahallelerinde altyapı sorununun çözüldüğünü, asfaltı ise 1 yıldan bu yana beklediklerini belirterek, “Dilekçe ile başvuru yapmıştık. En son meclis toplantısında bu sorunumuzu Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer'e kendimiz ilettik. Onlar da cumartesi-pazar demediler, geldiler yollarımızı harika bir şekilde yaptılar” dedi.

Civanyaylağı Mezarlığında da çalışmalar yapıldığını kaydeden Muhtar Toker, “Başkan Vahap Seçer, ‘Muhtarlar benim sağ kolum, muhtarlar ne derse yaparım' demişti. Ne istediysek yaptı da. Allah razı olsun” diye konuştu.

Dikilitaş Mahallesi Muhtarı Mahmut Yaman ise seçimlerin ardından hizmetin kısa bir zaman içinde geldiğine dikkat çekerek, “Biz ‘Yapılacak olan hizmeti en az bir yıl daha bekleriz' diyorduk. Ama hizmet beklediğimizden erken geldi. Mahalle sakinlerimiz bu yolda yürürken ayaklarına taş batıyordu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emekli kadın öğretmen denizde boğuldu
Emekli kadın öğretmen denizde boğuldu
Bu araçtan sağ çıktılar
Bu araçtan sağ çıktılar