Advert

Arslan ailesi beraat etti!

Mersin'in önde gelen iş adamlarından olan Arbel A.Ş Onursal kurucu Başkanı Mahmut Arslan, Arbel A.Ş Kurucu Başkanı Hasan Arslan ve Arbel A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Arslan'a yargılandıkları davadan beraat etti.

Arslan ailesi beraat etti!
Arslan ailesi beraat etti! Muhabir
Bu içerik 496 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
Geçtiğimiz Temmuz ayında  Arbel A.Ş Onursal kurucu Başkanı Mahmut Arslan, Arbel A.Ş Kurucu Başkanı Hasan Arslan ve Arbel A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Arslan eş zamanlı düzenlenen operasyonla gözaltına alınmış ve bu operasyonun ardından da 'Silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan' iddianame düzenlenerek aile üyeleri hakkında dava açılmıştı. Davanın üçüncü celsesinin görüldüğü 14.05.2019 tarihinde mahkeme tüm atılı suçlar yönünden sanıklar Mahmut Arslan, Hasan Arslan ve Hüseyin Arslan'ın beraatine karar verdi. 
Haklarında kırk çeşit iftira, ve kumpasın gündeme taşındığı Mersin'de yaptıkları yatırım ile büyük katma değer yaratan ve sadece Mersin ekonomisine değil ülke ekonomisine de büyük katkıları olan Arbel A.Ş. ve çok sayıda şirketin sahipleri Arslan ailesi fertleri, kendilerine atılan iftira, kurulan kumpaslardan tek tek beraat kararı alıyorlar. Yanlarında binlerce insana ekmek kapısı açan Arslan ailesinin başarılı çalışmaları yurt içi ve yurt dışı bir çok çevrelerce kıskanılıyor ve önleri kesilmek isteniyor. Kurulan tuzaklar, kumpaslar, atılan iftira ve yapılan hakaretler birer birer bozulup helak oluyor.
Durumu an itibari ile Mahmut ve Hasan Arslan kardeşler ile ilgili olarak Hasan Arslan duyurdu. Kendi sayfasında durum paylaştı. İşte o paylaşımı: “Bizlere yapılan suçlamaların ahlaksızca iftiralardan ibaret olduğu mahkemece anlaşıldı ve beraatimize karar verildi. 
Bizler hayatımızı üretim yapmaya ve bu suretle memleketimize hizmet etmeye adamış insanlarız. Bize ve bizim gibi vatansever insanlara iftira atmak ülkemize zarar vermektir, hainliktir. 
Bu süreçte suçsuzluğumu-za inanıp bizlere destek olan kıymetli dostlarımıza da, bir köşede sessizce süreci izleyen sözde dostlarımıza da şükranlarımızı sunuyor, beşeri Adale-tin de tecelli etmesi sebebiyle Yüce Allah'a hamd ediyoruz.
Durmak yok, yola devam...”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Silahla vurulan ve trafik kazası geçiren iki köpeğe Mersin Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı
Silahla vurulan ve trafik kazası geçiren iki köpeğe Mersin Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı
Çevrecilerden balık çiftliklerine tepki
Çevrecilerden balık çiftliklerine tepki