Advert

Anamed Hastanesi'nde "Hemşireler Günü" kutlandı

Anamur Özel Anamed Hastanesi’nde 12 Mayıs Hemşireler Günü kutlandı.

Anamed Hastanesi'nde
Anamed Hastanesi'nde Muhabir
Bu içerik 132 kez okundu.

HABER MERKEZİ/

Hastane Başhekim yardımcısı Dr. Hasan Çetinkaya; “Bütün bir yılı yoğun çalışma temposu içinde geçiren ve fedakârlıkla işini en iyi şekilde yapan hemşirelerin Hemşireler Günü’nü kutluyorum. Hemşireliğin; insan sevgisiyle dolu, şefkat ve sabırla yapılan kutsal ve çok onurlu bir meslek olduğunu dile getirerek, "İnsanlar arasında ayrım yapmadan görevini fedakârca yerine getiren hemşirelerimiz bireyin, ailenin ve toplumun sağlığının korunmasında hizmet veriyor. Özel Anamed Hastanesi, hemşireleri ile kaliteli sağlık hizmetlerini daha üst seviyelere taşıyor. Bu anlamda; hastanemize ve insanların hayatlarına katkılarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Siz değerli ekip arkadaşlarımın bu anlamlı gününü kutluyorum" ifadelerini kullandı.
Hastanedeki hemşirelere çiçek takdim eden Başhekim Yardımcısı Dr. Hasan Çetinkaya personellere çalışmalarında başarılar diledi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarsus’ta kamyonetle motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 1 yaralı
Tarsus’ta kamyonetle motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 1 yaralı
Tarsus’ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı
Tarsus’ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı