Ortaköy-Nasreddin yolu asfaltlanıyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Anamur Belediyesi ortaklaşa Anamur ilçesine bağlı Ortaköy Nasreddin yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı.

Ortaköy-Nasreddin yolu asfaltlanıyor
Bu içerik 293 kez okundu.

 

HABER MERKEZİ/
Yıllardır sorun yaşanan yolda çalışmanın başlamasını sevinçle karşılayan mahalleliler, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Anamur Belediyesi’ne teşekkür etti.
Ortaköy ve Nasreddin’i birbirine bağlayan ve yıllardır trafik güvenliği açısından büyük sorun yaşatan yola Büyükşehir ve Anamur Belediyesi el attı. Belediye ekipleri, iki mahalleyi birbirine bağlayan yolda sıcak asfalt çalışması başlattı. 
Devam eden çalışmaları Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ve CHP Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır yerinde inceledi. Başkan Kılınç ve Başkan Yeşilçayır, sıcak asfalt çalışmalarının her iki mahalleye hayırlı olmasını   diledi.
Uzun zamandır yolla ilgili sorun yaşadıklarını aktaran mahaleliler, sıcak asfalt çalışmasının başlamasının kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. İki mahalleyi birbirine bağlayan yolun asfaltlanmasının trafik güvenliği açısından önemine dikkat çeken mahaleliler, yol yapım çalışması nedeniyle Büyükşehir ve Anamur Belediyesi’ne teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gören gözler için farkındalık etkinliği
Gören gözler için farkındalık etkinliği
Erdemli'de 'Sürdürülebilir turizm eğitimleri' devam ediyor
Erdemli'de 'Sürdürülebilir turizm eğitimleri' devam ediyor