Advert

Başkan Kocamaz, meclis üyeleriyle vedalaştı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, yerel seçimler öncesinde gerçekleştirilen son Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda meclis üyeleriyle vedalaştı.

Başkan Kocamaz, meclis üyeleriyle vedalaştı
Başkan Kocamaz, meclis üyeleriyle vedalaştı Muhabir
Bu içerik 264 kez okundu.

31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek yerel seçimlerde aday olamayan Başkan Kocamaz, Büyükşehir Belediye Meclisi’ne son kez katıldı. Kongre ve Sergi Sarayı’nda Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Kerim Tufan başkanlığında yapılan Büyükşehir Belediye Meclisi Mart ayı ikinci birleşiminde Kocamaz, meclis üyelerine tek tek sarılarak helalleşip vedalaştı. 
Toplantıda konuşan Kocamaz, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde meclis üyeleri ile birlikte Mersin için çok güzel kararlara imza attıklarını söyledi. Kocamaz, “Öncelikle hepimize geçmiş olsun. 5 yıl belki bir kent için kısa ama insan hayatında önemli bir dilim. Bu 5 yıllık süre içerisinde artısıyla eksisiyle acısıyla tatlısıyla iyi bir dönem geçirdiğimize inanıyorum. Elbette zaman zaman da tartışmalar olması gerekirdi. Ancak en doğruyu bulmak, Mersin’in menfaatleri doğrultusunda bir noktaya gelmek hepimiz için güzel bir anı olarak kalacak” dedi. 

kaynak:iha

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Şeker: ″Sofralık kayısıda Mut rakipsiz″
Başkan Şeker: ″Sofralık kayısıda Mut rakipsiz″
Denizkurdu 2019 tatbikatının Mersin ayağı başladı
Denizkurdu 2019 tatbikatının Mersin ayağı başladı