Advert

Durmuş Deniz esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz, yaklaşan 31 Mart yerel seçimler için mahalle ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretleri sırasında vatandaşlar ile sohbet eden Deniz, projelerinin yer aldığı kitapçıkları dağıtarak seçmenleri bilgilendiriyor.

Durmuş Deniz esnaf ziyaretlerini sürdürüyor
Durmuş Deniz esnaf ziyaretlerini sürdürüyor Muhabir
Bu içerik 155 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
Durmuş Deniz’in vatandaşlara projelerini ve yapacağı çalışmaları sunduğu kitapçıkta şu bilgiler yer alıyor:
Anamur’a yatırım projeleri: 1. İçme Suyu Projesi, 2. Otopark Projesi, 3. Yeni Hal Kompleksi Projesi, 4. Kent İçi Ulaşım Projesi, 5. Selüloz Üretim Tesisi Projesi, 6. Üretici Birlikleri ve Üretim Kooperatifleri Projesi.
Anamur’un yaşam kalitesini yükseltecek ve Turizmi gelişti-recek projeleri: 7. Anamur Sahi-lini Düzenleme Projesi, 8. Bisik-let ve Yürüyüş Yolu Projesi, 9. Engelsiz Yaşam Projesi, 10. Taziye Evleri Projesi.
Anamur’da temiz ve sağlıklı yaşam projeleri: 11. Eğitim Kurumlarımızda ve Camilerimizde Hijyen Projesi, 12. Zirai İlaç ve Gübre Ambalajı Geri Dönüşüm Projesi, 13. Dragon Çayı Düzenleme ve Temizleme Projesi, 14. Temiz Anamur Projesi, 15. Katı Atık Tesisi Projesi, 16. Kent Meydanı Projesi, 17. Şehir Mezarlığı Projesi, 18. Seyir Terası Projesi.
Anamur’da kardeşlik, barış ve sevgi projeleri: 19. Anamur Barış Şenliği Projesi.
Evlerimize aş, gençlerimize iş projeleri: 20. Genç Girişimci Projesi, 21. Kadının El Emeği Göz Nuru Pazarı Projesi, 22. Folklorumuzu Gelecek Nesillere Aktarma Projesi.
Marka Kent Anamur Hedefli projeleri: 23. Anamur Tanıtım Projesi, 24. Tarihi Evlerin Restorasyonu Projesi, 25. Semt Spor Alanları Projesi,.
Tevazu, hoşgörü ve işbirliği yönetimi projeleri: 26. Anamur Organize Sanayi Sitesi Projesi, 27. Sokak Hayvanlarını Koru-ma ve Bakım Projesi, 28. Halkı-mızın şu anda Belediyemizden almakta olduğu YERİNDE HASTA BAKIMI, HASTA NAKİL AMBULANS HİZMETLERİ, CENAZE HİZMETLERİ gibi sosyal belediyecilik hizmetleri genişletilerek aynen devam ettirilecektir.
Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz’in projelerinin yer aldığı kitapçıkta ayrıca; “Tevazu, hoşgörü ve işbirliği anlayışıyla belediyemizi birlikte yöneteceğiz. Anamur Belediye Meclisi, öncelikle sizin taleplerinizi karar haline getirecektir. Kent Konseyini formalite olmaktan çıkartıp, yönetme sürecinin doğrudan ve etkili bir aktörü haline getireceğiz. Başta ma-halle muhtarlarımız ve STK’lar olmak üzere, meslek odaları ve sendikaların temsilcileri ile Anamur’umuzu birlikte yöneteceğiz. Şeffaf ve hesap verebilir bir belediye yönetimi oluşturacağız!” ifadelerine yer verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Şeker: ″Sofralık kayısıda Mut rakipsiz″
Başkan Şeker: ″Sofralık kayısıda Mut rakipsiz″
Denizkurdu 2019 tatbikatının Mersin ayağı başladı
Denizkurdu 2019 tatbikatının Mersin ayağı başladı