Advert

Bozyazı’da Seçim Güvenliği Toplantısı gerçekleştirildi

Bozyazı’da “Seçim Güven-liği Toplantısı” gerçekleştirildi. Kaymakam Hayatı Taşdan’ın başkanlık ettiği toplantıya, Bozyazı Belediye Başkan Yardımcısı Birsen Atılkan, Sahil Güvenlik Komutanı Çağlar Hanımeli, İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici, İlçe Jandarma Komutan V. Aykut Cengiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sezgin, Siyasi Parti Başkanları ve TEDAŞ İşletme Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

Bozyazı’da Seçim Güvenliği Toplantısı gerçekleştirildi
Bozyazı’da Seçim Güvenliği Toplantısı gerçekleştirildi Muhabir
Bu içerik 271 kez okundu.

HABER MERKEZİ/
Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda konuşan Kaymakam Taşdan, “Mahalli idareler seçiminin ilçede güvenli ve huzurlu bir ortamda yapılması, halkın huzur ve güven içerisinde oylarını kullanabilmelerini sağlayabilmek için yapılması gerekenleri görüşmek ve gerekli tedbirleri almak üzere toplandık. Bizler kolluk kuvvetlerimizle, kurumlarımızla, belediyemizle ve siyasi parti temsilcilerimiz ile istişare ve çalışmalar yaparak ilçemizde seçim sürecini, seçim gününü ve sonrasındaki kritik saatleri sorunsuz geçirmek ve ilçemize, ülkemize yakışır şekilde atlatmak istiyoruz. Seçim sürecinde herkese çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Seçim sürecinin ilçemize, ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.
Kaymakam Taşdanı’ın konuşmasının devamında İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici, katılımcıları bilgilendirmek amacıyla sunum yaptı. Soruların cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bozyazı’da Kur’an Kursu yıl sonu etkinliği düzenlendi
Bozyazı’da Kur’an Kursu yıl sonu etkinliği düzenlendi
Başkan Seçer, şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu
Başkan Seçer, şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu