DOLAR: 4.04 TL
EURO: 4.98 TL
Mersin
+26C

Toroslar Belediyesi’nden amatör sportif olta balıkçılığına destek

Toroslar Belediyesi’nin kat-kılarıyla, Akdeniz Olta Balık-çılığı Derneği'nin bu yıl ilkini organize ettiği ‘Altın Kanca 1. Amatör Olta Balıkçılığı Yarışması’, balık avı tutkunlarını bir araya getirdi.
Bu haber 2018-01-12 08:53:07 eklenmiştir.
Test

Erdemli ilçesi Kocahasanlı Milyon Su Plajında, 2 etapta bireysel olarak yapılan yarışlar, keyifli anlara sahne oldu. 95 kişinin katıldığı ve genel kurallar, balık limit ölçüleri ile puanlama tablosunun dikkat edilerek sonuçlandırıldığı yarışmada dere-ceye girenlere ödülleri törenle takdim edildi.

İlk üçe girenlere ve en büyük balığı tutana madalya ve toplamda 10 bin TL’lik ödülün verildiği yarışmada, ilk 20’ye girenlere de çeşitli hediyeler ile organizasyona katkı sunanlara da teşekkür plaketi takdim edildi.

Akdeniz Olta Balıkçılığı Der-neği Başkanı Serkan Talha Koç, bu yıl ilk kez düzenledikleri ve geleneksel hale getirecekleri organizasyona katkıla-rından dolayı Toroslar Beledi-ye Başkanı Hamit Tuna’ya te-şekkür etti. Koç, “Etkinliğimizin amacı amatör ve sportif olta balıkçılığını tanıtarak sevdir-mek, gelişmesine katkı sağlamak, denizlerimizdeki eko sistemin tanıtılması ve korunması için neler yapılabileceğini tes-pit etmektir. Tüm spor branş-larına ve sosyal projelere katkı sunan Toroslar Belediye Baş-kanımız Hamit Tuna, derneği-mizin bu etkinliğine de destek vererek, güzel bir organizas-yonunun yapılmasına vesile oldu. Kendisine yeniden teşek-kür ediyorum” dedi.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise amatör sportif olta balıkçılığına gönül verenlerin destekçisi olmaktan bü-yük mutluluk duyduklarını be-lirterek, “Deniz kentimiz Mer-sin’de olta balıkçılığını sevdir-meyi, yaygınlaştırmayı ve de-niz kirliliğini önlemeyi amaçla-yan bu yarışmayı organize eden Akdeniz Olta Balıkçılığı Derneğimize ve yarışmaya katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyor ve dereceye girenleri de kutluyorum” diye konuştu. (İHA)

DİKKAT! : Özel haberleri kaynak göstersensebile ve haberi Akdenizpostasi.com.tr'deki linkine yönlendirse dai yayımlayan diğer site yöneticileri hakkında yasal işlem yapılacaktır. 
Ajans Haberleri Abonesi dışındaki haber alımı ve yayınlanması haber linki olsa bile yasaktır!
ETİKETLER : mersin haberleri güncel haberler son dakika haberler yerel haberler Toroslar Belediyesi’nden amatör sportif olta balıkçılığına destek
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SPOR haberleri
 Gunluk Gazeteler
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Akdeniz Postası Gazetesi

Copyright © 2018 Akdeniz Postası. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi